Немога да забременея.Моля помогнете!

  • 3 638
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте,аз съм нова и не съм на ясно със всички правила във този форум,затова ще ви помоля да ме извините ако збъркам някъде Flutter.Аз имам проблем със забременяването.С моя съпруг правим опити от 1г. и половина, но уви няма резолтат.Бих искала ако някои може да ми каже какво да правя,да ме посаветва с нещо или да каже някой трик  Wink ще съм му много задължена.Смятам че съм попаднала на точното място  Grinning.Ще чакам вашите одговори!

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 14:08 от malkoto :))))

# 1
  • Мнения: 390
Миличка,успокой се!  Hug На точното място си попаднала.Може би,първо,ако не си още,трябва да посетиш специалист и да му разкажеш историята си  Simple Smile.Той ще намери верният път.Междувременно ние сме тук, и сме с теб  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 68
здравей.това не е малък период,но не е и 4ак толкова много време.за успокоение,е добре да си направите елментарни изследвания.съпруга да пусне една спермограма,а ти на добар гинеколог.ако вси4ко е ок/даи боже/се отпусни и не го мисли.прави секс не с идеята 4е тоя път трябва да стане,а за6тото оби4а6 и си оби4ана.ако не живеете сами,са6то може да влияе.аз забременях на 28,след 3год опити,бях си вталпила ве4е,4е немога да имам деца/по неизвесни при4ини/просто не хва6тах.примирих се/много ми коства6е/поставих си други цели в живота и спрях да мисля само за бебе/не сме спирали да правим секс оба4е:) то взе 4е се полу4и,4 месеца след "палната промяна"/дупката от която излязох/
успех,но идете и на лекар все пак.

# 3
  • Мнения: 599
Успокой се,недей да мислиш само за това.Поне си попаднала тук на 4удесно място.Иди първо на лекар ,ако не си ходила.итогава си води изводи.Споделяй вси4ко с моми4етата тук.Те са страхотни и все от някой ще намериш събет.Горе главата Hug

# 4
  • Мнения: 1 612
Успокой се миличка!
На точното място си!
Ето с какво можете да започнете:
1. Спермограма
2. Хормони за теб - Прогестерон, Пролактин, Тестостерон, LH, FSH, Estradiol. Поемат се от касата. Всеки гинеколог може да ти ги пусне, въпреки, че се дърпат в повечето случаи.
3. Хормони на щитовидната жлеза.
4. И ако всичко от горните е добре можеш да си изследваш проходимостта на тръбите.

Желая ти успех!

# 5
Много ви благодаря на всички който се одзовахте толкова бързо.Да май наистина като за начало ще е хубаво да си направиме  изследвания.Мене малко ме е страх но ще се презстраша  Whistling.А дали има значение това че преди 3 години някаде сам правила аборд,много ме притеснява тази мисал но веднага щом имаме вазможност ще тичам при чичо доктор.А някой да ми каже добър вав варна,понеже живея от скоро живеех вав софия и не ги знам  Laughing.Определено се чувствам много по добре след като прочетох всичко което сте ми написали.Много сте мили,Благодаря ви   bouquet

# 6
  • Мнения: 741
В никакъв случай не трябва да се отчайваш.И аз бях като теб.Лекувах поликистоза почти 6 год,мъжът ми го оперираха от варикоцеле(разширени вени на тестисите).Всеки мислеше,че причината е у него.Изпила съм какво ли не,правила съм всякакви изследвания.Той си прави 2 пъти спермограма.Сексът беше по график в зависимост от овулацията.И така нищо 1год и половина.Стана съвсем случайно най накрая.Всички ми казваха да не мисля за това.Но няма начин да не го мислиш.Важното е да гледаш позитивно и да не губиш надежда.Сега съм в 4 месец и съм на седмото небе.Така,че стискам ти палци.Успех!

# 7
спокойно, не само ти чакаш година , други чакат и повече, така, че.....................направи изследвания и ще се види дали е проблем за решаване или въпрос на време да стане. успех на всички в начинанието за бебечета. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 005
Предлагам да се успокоиш ,а това може да стане като си вземете кученце и  и покрай грижите с него да съумееш да забравиш проблемите  bouquetПри нас така се получи.От 2 г. го правихме и не се получаваше,защото това мое желание се превърна във фикс идея.Не допускай това да се случи и при теб. NaughtyКато взех болонка и след 5м. забременях .УСПЕХ! Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 573
Момичета, обърнете се към клиника по стерилитет, за да не губите ценно време и пари!!! Също така ще намерите много информация по въпроса в www.zachatie.com
Това с болонката ме разсмя  Joy , надявам се не сте го взели на сериозно!

# 10
  • Мнения: 108
Malkoto, виждам, че си от Варна в такъв случай най-добре е да направите спермограма при д-р Александров. Той се знимава със стерилитет и може да ти назначи подходящи изследвания, а и спермограмите, които прави са добри. Адреса можеш да вземеш от раздела за адреси на клиники. Успех

# 11
  • Мнения: 7 718
Слушай Lilia_n_s .

# 12
Много ти благодаря за насочването към добър лекар ,веднага ще му намеря кординатите и ще направя това което ме съветвате.  bouquet

# 13
Здр ivalina73 ,много ти е готина идеята , но за съжаление няма да имам успех във обеждаването на съпруга ми да си вземеме кученце или каквото и да е друго животно,той много ги обича ама не във вкъщи  Sad,а ако го направя без негово съгласие направо незнам какво ще става ,най вероятно това  #2gunfire.Много ти благодаря ще направиме изследване и ще ви пиша какво е станало,надявам се всичко да е наред Whistling.

# 14
  • Мнения: 1 209
Успокой се мила, намери си приятно хоби и нещата ще се подредят. Аз чаках двете чертички осем години, имах периоди на отчаяние, но въпреки това вярвах, че и аз ще стана майка.

Успех...

Общи условия

Активация на акаунт