Най-после и ние да се похвалим

  • 364
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 404
Ами миналата седмица бяхме на консултация и бебка си е наддала съвсем прилично-500гр,хемоглобинът и е 128,изобщо според педиатъра ми "няма последици от безумната идея да спра добавката" Laughing Предисторията ни е като на повечето майчета-само на кърма два месеца,после месец и половина с добавка Аптамил,която ставаше все повече и повече,започнах опити да я намалявам,но точно тогава бебка реши да стачкува Cry и когато бяхме и двете на края на силите си,намерих разбиране и подкрепа тук във форума Heart Eyes Искам да благодаря на Бу за чудесните материали,които събира,на Iva_d,Shali,SZA i Svetlana 79,които ме подкрепяха по време на стачката Simple Smile Момичета,благодаря ви много,щастлива съм,че ви има Simple Smile Искам да ви кажа,че подкрепата ви значеше много за мен!Бях изчела разбира се всичко за стачката от темите на други момичета,но фактът,че някой пише и успокоява точно мен е незаменим!Сега щастливо си се кърмим с бебка,отскоро се и захранваме.Според бабите съм я научила да суче,когато идвало време за отбиване Shocked ,но кой ги слуша бабите Simple Smile
Ами това е,исках да споделя и да ви благодаря!Преди консултацията не смеех,че да не се окаже Пирова победа Embarassed

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Честито, Били!
Все така!

# 2
  • Мнения: 7 106
Ами това е страхотно!!!  Grinning  Grinning
Страшно много се радвам, че темите от такъв характер се увеличават!Браво и на теб, Били, за желанието и упоритостта.Целувки на малката сладурана и все така да папка и да радва мама Simple Smile  Stuck Out Tongue .

# 3
  • София
  • Мнения: 2 952
Браво на вас! Поздравления за добрия резултат!

# 4
  • САЩ
  • Мнения: 323
Bravo, Bili! Strashno se radvam za vas!

# 5
  • Мнения: 2 051
Браво, Били, наистина много хубава новина! newsm10

Само ми се струва, момичета, че когато успяваме да се справим с такива трудни за нас и бебетата ни ситуации, не трябва да оставаме с радостта си и опита, който сме добили само тук във форума.
Защо педиатърката ти да не разбере, че "безумната ти идея" далеч не е била толкова необоснована и е дала по-добри резултати от съветите й? Защо разбиранията, примерно на бабите да не бъдат малко ъпдейтнати?
Мисля, че с колкото повече хора открито и спокойно говорим за решенията, които са ни помогнали, повече шансове ще има нашата информация да помогне и на други хора. Нищо, че отначало могат да реагират с насмешка, недоверие, да се хвърлят в спор или да се затворят в собствения си опит. Фактите са налице и рано или късно ще стигнат до повече майки, а ние ще подпомогнем това, ако не ги затваряме само във форума.

# 6
  • Мнения: 1 616
Поздравления и от мен!Аз самата минах през ада на лошото наддаване, добавката, стачкуването и прекрасно разбирам радостта ти! Неотдавна също пусках подобна тема...Продължавай в същия дух, не се отказвай, за да не прахосаш положените усилия! Наистина няма от кого другиго, освен от момичетата във форума, да получиш подкрепа, защото идеята да упорстваш в кърменето въпреки обстоятелствата на всички се струва безумна. Още веднъж благодарности на всички, които подкрепят кърмещите мами, а на теб- успех!

# 7
  • Мнения: 1 586
Чудесна новина!  Браво!
Много ми е приятно да чета такива теми!:)

Общи условия

Активация на акаунт