Глътнато камъче

  • 1 808
  • 9
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 316
   Мами, дъщеря ми много обича да лапа РАЗНИ БОКЛУЦИ и вчера глътна камъче. Мисля си, че не е проблем, но за мое успокоение се нуждая и от вашето мнение. Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 1 691
Според мен ще си излезе по каналния ред. Децата често гълтат какво ли не. Проверявай "материала на изхода" през следващите няколко дни.
Моето съседче преди години глътна един доста голям магнит и хирурзите препоръчаха няколко дни да яде картофено пюре, за да го избута.
Дано всичко ви е наред!
И все пак, ако няма резултат до няколко дни, консултирай се с лекар.

# 2
  • Мнения: 5 362
Гълтали сме камъче-за щастие нищо й няма,изака си го после Laughing

# 3
  • Мнения: 999
Мисля че ще си го изходи детето. Лятото и на нас щеше да ни се случи, но я видях в последния момент че се мъчи да дъвче нещо.

# 4
  • Мнения: 2 891
Моето момче изяде батериите на малкото пластмасово мобилно телефонче. Голям страх брах, но ги изака. Вярно, бяха малко почернели, но нищо им нямаше. Тичахме до Пиригов като луди. И да знаеш, отне му 3-4 дни, докато ги изхвърли, така че проверявай по дълго  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 6 964
И синът ми е гълтал камъче, беше съвсем малко и така и не го открихме, лекарката каза, че няма проблем, най-вероятно не сме го видели.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз също мисля, че ще си излезе по каналния ред Heart Eyes.
Дъщеря ми беше глътнала една малка фибичка, аз не съм я видяла, че го е направила. Разбрах чак когато я видях изакана в памперса ooooh! Whistling Embarassed

# 7
  • Мнения: 872
Дъщеря ми лятото глътна 20 ст.-ренгени,притеснения...По опасно е да не зеседне в гърлото или хранопровода.В стомаха ли е вече-изхода е ...Картофено пюре препоръчват...

# 8
  • Мнения: 3 116
Лятото малката падна с лице в пясъчника. Не мога да ти опиша какво количества пясък и камъчета бяха влезли в носа и устата. Част от тях глътна, част изплю, част аз успях да извадя, но бая си похапна тогава Wink Нищо му нямаше на детето Wink

А ти за едно камъче си седнала да се притесняваш  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 897
Ще го изкара по каналния ред,не се притеснявай Peace

Общи условия

Активация на акаунт