Имаме проблем с изхождането......

  • 643
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Малкия от снощи не е акъл.Кажете какво да правя.Само на кърма сме ина4е.

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ако коремчето не му е твърдо не би трябвало да има проблем. Може да усвоява добре цялата кърма и да не му се ака. Пишка ли редовно?

Можеш да му сложиш за малко в дупуто дръжка на листо от мушкато, термометър или парче сапун.
Масажирай коремчето мисля че беше по посока на часовниковата стрелка. Натисни към коремчето свити крачетата когато видиш че се напъва.
Става и с лъжичка сок от круша.

# 2
  • Мнения: 4 414
един ден не е проблем...кърмените бебета нямят запек...просто усвоява много по-добре кърмата вече...аз лично не бих бързала с мушкато, термометър и т.н...иначе идеята на dezyg за масажа е добра - помага...за сок от круша също мисля, че сте малки, но ти си знаеш...

# 3
  • Мнения: 883
Нищо му няма на детето, не се шашкай. Ева не акаше по цяла седмица, като беше на вашата "възраст". Щом е на кърма (че даже и да не беше) 24 часа не са много, ако пишка нормално всичко е наред.

# 4
  • Мнения: 2 657
Корем4ето не му е твърди4ко за сега.Ина4е си пишка редовно.Ще видя до утре сутринта,ако не е акъл ще пробвам с термометъра.
Забравих да спомена,4е постоянно пръцка.

# 5
  • Мнения: 4 414
с риск да досадя, не бързай с термометъра...бебе на кърма може да не ака по 4-5 дни...щом пишка, значи всичко ОК

# 6
Мисля ,че е добре да изчакаш с термометрите и мушкатото.Един ден не е проблем.
Моята бебка например не ака в памперса,събличам я сутрин примерно към 8ч и вечер към 7.30ч ,оставам я за 10-15 мин по дупе и тогава си ака.Явно е с храктер и така и харесва,защото ако  се забавя и не я съблеча сутринта а към 12ч чак, се криви и като я съблека веднага си върши работата.
Така ,че пробвай и нашия начин пък може да помогне Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 657
Благодаря ви за одговорите Wink
Оф Shocked с татито се бяхме шашнали.Оба4е след като про4етохме това което сте писали ни олекна малко.

# 8
  • Мнения: 175
Не се притеснявяй - Боби понякога не ходеше по 2-3 дни. До 3 денонощия не е запек. След това можеш да му помогнеш с термометър - винаги действа, но не го прави често за да не му стане мързеливо червото. Но ако се изака и не му е твърдо акито знаяи не е запек.

Общи условия

Активация на акаунт