за бебешката нервна система

  • 521
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 314
майчета,днес ми се случи следното.преди да заспи павел поплака малко,поизнерви се,защото много му се спеше и после докато го кърмех му затрепери брадичката.вярно,беше за 4-5 секунди.чувала съм,че не е притеснително,че се дължи на незрялата още нервна система,но исках да попитам и вас.случвало ли ви се е подобно нещо?на преглед сме чак след 1 месец,но ако е притеснително ще отида и по-рано.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Не мисля че имаш от какво да се притесняваш.
На нас ни се случваше често в първите месеци, но не съм се притеснявала.
Все пак ако се тревожиш звънни на педиатъра ви и го попитай за свое успокоение
  Peace

# 2
  • Мнения: 2 159
на нас редовно ни трепереше брадичката 1-вия месец и сега пак, но по-рядко
никога не съм се притеснявала от този факт newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 978
И на моето момченце му трепереше брадичката особено през първия месец и се стряскаше много насън. Консултирала съм се с двама педиатри и те не намериха нищо обезпокоително. Не се притеснявай

# 4
  • Мнения: 27 524
Не е притеснително. И на моя така му трепереше. Доста тъжна гледка, ама няма как. Ще отмине, не се притеснявай.

# 5
  • Мнения: 1 321
И ние сме в тази група newsm78 #Crazy,честно казано аз си мислих че се получава в резултат на уморяването при сукане. newsm78
И все пак си мисля че наистина е нормално за тази възраст.

# 6
и при нас така трепереше, но с времето отмина. дори не се бях замисляла, че може да е показателно за нещо.

# 7
  • Мнения: 1 272
Не мисля, че е тревожно трепването на брадичката. Както сама казваш много е незряла нервната система на бебето.

Общи условия

Активация на акаунт