от кога плодови десерти с йогурт?

  • 1 339
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
здравейте момичета, ние сме на 9м. 1 седмица, от една седмица ядем десерти плодови с извара.кисело мляко още не папкаме, според докторката ни след годинка.забравих да й попитам за тези десерти с йогурт и със сметана кога може да ги папкаме.вие на какво мнение сте щом сме захранвани с  извара.този йогурт според вас не ли е като киселото мляко или в тези десерти съдържа малко.чакам вашите коментари.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 971
И ние започнахме с тези плодови дуети към 9-10 месец, а с киселото мляко от годинка.

# 2
  • Мнения: 1 446
И ние започнахме с тези плодови дуети към 9-10 месец, а с киселото мляко от годинка.
Peace

# 3
  • Мнения: 371
Започнах да давам плодовите дуети с извара и йогурт в 11 месец.

# 4
  • Мнения: 992
Давам ги в момента и много ги харесва.  Peace
На бурканчето пише, че се дават след 7 месечна възраст.

# 5
  • Мнения: 832
И ние започнахме с тези плодови дуети към 9-10 месец, а с киселото мляко от годинка.

 Peace
И ние така.

# 6
  • Мнения: 2 897
След деветия-десетия  месец започнах да давам от тях.Кисело мляко още не съм дала.

# 7
  • Мнения: 27 524
Бебешките йогурти са за след 8-ми месец, можеш да ги даваш спокойно  Peace
Тук продават и за след 5-ти, ама вяра им нямам.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Тук продават и за след 5-ти, ама вяра им нямам.
А тук те са толкова сладки, че на мен ми се сгади като ги опитах, отидаха в кофата без достъп до детето.
 Но на йогуртите на Хип и Семпер им вярвам и давах на детето след 8-ия месец!

# 9
  • Мнения: 361
От седмица започнах да й  давам плодови дуети на Хип. Първо започнах тези с изварата, а скоро дадох и с йогурт. Много са вкусни и малката много ги харесва Peace

# 10
  • Мнения: 5 370
Някъде към 10 месец почнах, защото преди това имаше едни съмнения при Стани за АБКМ, и после нямаше оттърване.....близо още половин година поне ги яде, после замених с плодове с киселото мляко.

# 11
  • Мнения: X
мерси за отговорите.но тези пюрета с йогурт не са ли равностойни с киселото мляко.а какво мислите за тези със сметана?

# 12
  • Мнения: 4 621
Започнах да ги давам от 8 месец Peace

# 13
  • Мнения: 948
Започнах да ги давам от 8 месец Peace
Аз също. Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт