Масажор против целулит

  • 28 962
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 227
Здравейте, Simple Smile
някои има ли масажор против целулит,имам предвид някакъв от този тип-  http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=6668&cat=14
Ако има такива ,моля ви споделете има ли ефект,от къде си го купихте и колко струва?
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 6 958
Такъв нямам, но моят е от Орифлейм и видимо резултат има дори и след едноседмично третиране на проблемните зони... Този, който даваш е малко скъпичак, за това си на прав път да поразпиташ този или онзи за действието му... Мои приятелки също ползват масажори от типа на Орифлеймските... Мога само да предполагам, че този евентуално е по добър, понеже паричките и рекламата са му множко... но въпросът наистина е дали е надежден и ефикасен??? И на мен ми се ще да зная някой дали е ползвал такова ''чудо'' до сега и какво му е мнението?  newsm78

# 2
  • Мнения: 227
Такъв нямам, но моят е от Орифлейм и видимо резултат има дори и след едноседмично третиране на проблемните зони... Този, който даваш е малко скъпичак, за това си на прав път да поразпиташ този или онзи за действието му... Мои приятелки също ползват масажори от типа на Орифлеймските... Мога само да предполагам, че този евентуално е по добър, понеже паричките и рекламата са му множко... но въпросът наистина е дали е надежден и ефикасен??? И на мен ми се ще да зная някой дали е ползвал такова ''чудо'' до сега и какво му е мнението?  newsm78



А този на Oрифлеим какво представлява и колко струва?

# 3
  • Мнения: 983
Ще следя темата с интерес

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 5 647
Едно време имах масажор на Галеник. Вървеше в комплект със сапун против целулит. Определено имаше ефект, но някъде го забутах и сега нещо не го виждам да се продава по магазините.  Thinking

# 7
# 8
  • Мнения: 6 958
Аз също ползвам първо сапун ексфолант, също от Орифлейм, след което подсушавам и нанасям антицелулитния гел... За успешната борба се иска постоянство и резултатите не закъсняват   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 680
Човекът, при когото ходих на масаж ми каза, че тези масажори не са хубави, защото ти издърпват мазнините като вакуум , а не ги разбиват като целутрона и масажа. Вследствие на това кожата след време увисва.

# 10
  • София
  • Мнения: 211
аз си купих днес от аптека Ремедиум масажор с две приставки едната  е като тази на орифлеймския а другата с по дебели топчета и е мн удобен:)струва 15.80 не знам как се слагат снимки тук , за да ви го покажа

# 11
  • Мнения: 224
Аз преди време направих глупостта да си купя такъв масажор, в пристъп на лудост предполагам Simple Smile! Вървеше с някакъв гел на L'oreal. На мен усещането, честно казано, не ми харес: първо е много шумен, второ, може да се използва само за бедрата и задните части. До по краката не може да захване кожата, ако човек е по-слаб. При масажа с него не трябва да се използва крем, което мнооого изсушава и изтормозва кожата. С други думи според мен не си струва парите. По-добре редовен саморъчен масаж, а ако искаш с вакум, може с чаша или вендуза да се постигне същият ефект. Та след като се порадвах на масажора 3 дни, успях да го върна обратно в магазина Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 211
защо да не може да се използва крем с него?аз си се намазвам с антицелулитния на Икаров , че  е по-мазен и сействам доста ми се зачервява кожата и после се капя и се мажа с антицелулитния на Дева и си правя упражнения всеки ден и се надявам да се махне:)

# 13
  • Мнения: 111
Здравейте, Simple Smile
някои има ли масажор против целулит,имам предвид някакъв от този тип-  http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=6668&cat=14
Ако има такива ,моля ви споделете има ли ефект,от къде си го купихте и колко струва?
Благодаря предварително  bouquet
Аз имам точно същия масажор Grinningкупих го преди години от технополис или от техномаркета не мога да се сетя Rolling Eyesи цената вече съм я забравила Laughing, ама ми се върти ,че беше нещо от сорта на 130лв.Ефект има, дърпа много яко противно на очакванията ми, но е голяма хамалогия ooooh!и бързо ,бързо ми писна Laughingиначе става за поддръжка след антицелулитна терапия Peace

# 14
  • Мнения: 227
Офффф не знам Rolling Eyes,много ми се иска да си го купя тоя масажор ,обаче ме притеснява това което казва Светлаа,че от вакуума може да се отпусне кожата.Аз всъщност въобще не знаех че е на такъв принцип newsm78.Днес ще взема да питам масажистите във фитнеса в ,които ходя да видиме те какво ще кажат.После ще докладвам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт