почистване на лице при козметик

  • 804
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
След малко съм козметик за почистване на лице и винаги след това почти 24 часа съм с червена и с раздразнена кожа,смених козметичката пак същото новата ме маже с хубава козметика и пак става така. newsm78Някой може ли да ми с кво да се намажа да ми се успокои кожата Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 463
ако кожата ти е много чувствителна, едва ли нещо ще се промени съществено. моята стои цели три дена червена и на точки, после се успокоява. на мен лично в случая най-много ми помага лайката, а не някаква козметика

# 2
  • Мнения: 5 475
ако кожата ти е много чувствителна, едва ли нещо ще се промени съществено. моята стои цели три дена червена и на точки, после се успокоява. на мен лично в случая най-много ми помага лайката, а не някаква козметика
Peace и аз съм така,на мен ми действат добре и компреси с отвара от невен. Peace

# 3
  • Мнения: 630
Мой съвет - пак смени козметичката. Аз самата съм сменила поне 5 и най-накрая попаднах на професионалист. Кожата ми също е тънка и чувствителна, и когато ми се наложи да отида при друга /моята беше болна/, вечерта ме питаха да не съм болна от шарка #Crazy
Вярно, че и козметиката е от значение, но уменията на козметичката са определящи Peace

# 4
  • Мнения: 1 339
Мой съвет - пак смени козметичката. Аз самата съм сменила поне 5 и най-накрая попаднах на професионалист. Кожата ми също е тънка и чувствителна, и когато ми се наложи да отида при друга /моята беше болна/, вечерта ме питаха да не съм болна от шарка #Crazy
Вярно, че и козметиката е от значение, но уменията на козметичката са определящи Peace

Тук е момента да споделиш коя е твоята козметичка  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 630
Едва ли ще и е от полза - във Варна е. Но целта ми беше не да рекламирам моята козметичка, а да я посъветвам да потърси друга  bouquet

# 6
  • Мнения: 53
тъкмо се прибирам и съм ужас незнам как ще ида на работа.четири козметички съм сменила все тая

# 7
  • Мнения: 1 165
Едва ли ще и е от полза - във Варна е. Но целта ми беше не да рекламирам моята козметичка, а да я посъветвам да потърси друга  bouquet
amadis, аз съм от Варна и определено ще ми е от полза, понеже вече и аз не знам къде да ходя на козметик.Ако искаш може да ми пратиш на лични щом не искаш да й правиш реклама.Благодаря ти

Общи условия

Активация на акаунт