Резорбиране на конците кога?

  • 11 441
  • 6
  •   2
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 067
Мами,

родих нормално, преди почти 2 месеца, имах един шев, външен. Спря да ми опъва шева още първата седмица....но....

Ходих на гинеколог към 40тия ден и доктора ми каза, че конците ми още не са се резорбирали...   

Секс още не правим поради същата причина, наболява ме като правихме опити един-два пъти... имам едно като пупчица, на мястото на шева, предполагам, че отдолу е възел... ама са само догадки...

Кажете ми как се разбира, че вече няма конци... и изобщо колко време минава до пълното им изчезване?

# 1
  • Мнения: 1 382
Не искам да те притеснявам, но мисля, че падат бързо, може би са паднали, а пупичката постепенно ще спадне . Дано няма усложнения Simple Smile

# 2
  • Мнения: 26
Всички външни конци извадени ли са? На мен ми извадиха три външни, а четвъртия при ваденето не го видяха. Леко ме дразнеше на едно място шева, но не знаех защо, най-накрая като се погледнах и видях конеца. Около втория месец беше и си го извадих сама. Понеже е много тънък явно е бил потънал в кожата и чак като се успокои всичко той се показа.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 067
Всички външни конци извадени ли са? На мен ми извадиха три външни, а четвъртия при ваденето не го видяха. Леко ме дразнеше на едно място шева, но не знаех защо, най-накрая като се погледнах и видях конеца. Около втория месец беше и си го извадих сама. Понеже е много тънък явно е бил потънал в кожата и чак като се успокои всичко той се показа.

Според лекарката която ми правеше шева, конеца сам трябвало да изчезне...

А и гинекологът ми който ме гледа, нищо не каза за вадене... каза само че още е там, а и те нали ги правят такива, че сами да се разграждат някак си...

# 4
  • Мнения: 27 524
Моите си ги носих 2 месеца, не се притеснявай  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 978
И аз съм в подобно положение

# 6
  • Мнения: 1 243
и аз имам такива работи като пъпчици уж ми паднаха конците там ,но имам и вътрешни шевове и още не са паднали,нядявам се скоро да се махнат тия неща като пъпчици и да паднат вътрешните шевове че да мога да прая секс като хората Grinning



Общи условия

Активация на акаунт