дайте съвет, силен плач навън

  • 408
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Привет на всички майчета тук! Четейки толкова полезни съвети, ето и на мен се наложи да помоля за помощ.
От една седмица насам имам голям проблем с моята малка принцеса. Всичко започна началото на миналата седмица, когато излизайки навън на хубавото време, топло и слънчево, Марая започна много да нервничи, което неспокойство бързо премина в неописуемо силен плач, направо се дереше.Бяхме сухи, нахранени, предложих водичка, биба, намазах дори венците с кремче, играчки, гушкане - нищо не помогна.Бяхме далеч от вкъщи и докато се приберем, плачеше, накрая се изтощи и задрема, за около 15 минути, събуди се отново с плач, който като с магическа пръчка спря в момента, в който се хлопна зад нас входната врата. Мислейки и силно надявайки се да е моментно неспокойство, неразположение, на следващия ден излязохме пак и уви повтори се същото. Направо ми се къса сърцето. Cry
Така продължава и до днес. Извеждам я всеки ден навън(освен най-студените и мъгливи дни), защото единствено навън си поспива, вкъщи денем не спим въобще, независимо колко пея, люшкам, гушкам и опитвам да приспивам.
Моля ви, дайте ми някакв съвет, разчитам на вас, защото съм много притеснена...
Ние сме на 5 месеца без 4 дни...

# 1
  • Мнения: 8 917
Не мога да дам никакво мнение, но се надявам да отмине бързо този период.... Hug....да не би да я дразни слънчевата светлина - имам предвид, че мен например ме дразни, когато ме боли глава или очите ми са напрегнати...но нея.... newsm78...Какво казва педито? Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 08:10 от The Sun

# 2
  • Мнения: 90
предпазвам я от слънцето, със сенника на количката и аз с тялото си, когато блести в нея.А педито цъка-цъка и нищо Sad

# 3
  • Мнения: 7 723
Твърде вероятно е да й досадно, че е много облечена и да й е некомфортно.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 382
Да не би да са зъбки....много е кофти така. Мартин в момента ни играе такива номера и иска на ръце и напоследък бутам празна количка. При вас може да са зъбки и затова да му е нервно на детенце  Thinking

# 5
  • Мнения: 90
благодаря ви за отговорите, момичета  bouquet
и аз си мисля за зъбки, но защо пък само навън, вкъщи е сравнително спокойна, най-много да промрънка, но чак такъв рев... Sad

# 6
Опитай с кенгору да излизате или я остави да гледа полуседнала в количката. Аз имах почти същия проблем, навън хич не търпеше да лежи. Усещаше, че света е интересен и шарен и с плач ми показваше всеки път, че и е скучно да гледа само вътре под сенника. Друго нещо - да не и е топло, или да не и боцка някоя ненужна вълнена дреха...  Thinking , да не би да ви скърца количката?! Само предположения...дано да е помощ!

# 7
  • Мнения: 942
Опитай с кенгору да излизате или я остави да гледа полуседнала в количката. Аз имах почти същия проблем, навън хич не търпеше да лежи. Усещаше, че света е интересен и шарен и с плач ми показваше всеки път, че и е скучно да гледа само вътре под сенника. Друго нещо - да не и е топло, или да не и боцка някоя ненужна вълнена дреха...  Thinking , да не би да ви скърца количката?! Само предположения...дано да е помощ!
PeaceИ ние по едно време бяхме така но бързо ни мина(Всяко чудо за три дни).При нас кенгурото помогна (или си мина от само себе си newsm78).Успех,дано скоро да се оправите Peace

# 8
  • Мнения: 75
немога да дам съвет

# 9
  • Мнения: 1 896
И аз мисля за кенгуру или слинг - сигурно иска да гледа наоколо.
Аз винаги съм била привърженичка на носенето на бебето, но като бяхме с бебо като малък в Норвегия много се впечатлих - общо взето всяка майка с бебе в количка носи и кенгуру и като ревне бебчето го взема да го носи.
Иначе това за неприятното чувство от многото дрехи също е правдоподобно, но мисля че е свързано с другото - бебето се дразни щото му е скучно и е навлечено, ако го носиш да си зяпка ще му е по-добре. Опитай, дано помогне.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 90
благодаря ви милички за съветите, опитвах да я повдигна в количката-без успех, и точно си мислех за кенгуру.Днес съм решила да я изведа с него и количката пък да видим

Общи условия

Активация на акаунт