Мечетата на мокрите кърпички на Pampers?

  • 741
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 946
Здравейте!
Днес забелязах, че на мокрите кърпички на Памперс също има мечета, но малко по-различни. Те част от промоцията с играчките на памперсите ли са или нещо друго? Знае ли някой?

# 1
  • Мнения: 2 197
Не, участват само мечетата от опаковките памперси. Но мисля, че вече са изчерпани играчките, защото още средата на декември си пратихме картончето, а още нямаме играчка.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
Как ще са изчерпани, като още никой не е получил играчка  Wink Обсъждаше се в другата тема  Peace
По въпроса за мечетата на кърпичките - ще важат само тези мечета, които са същите като на памперсите. Имало пусната някаква нова серия, мисля че беше Сензитив  newsm78, на която картинките на мечетата са като на памперсите. Това също го пиша по спомен от другата тема  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 946
Да, точно на сензитив кърпичките има мечета, но не са като тези на памперсите. Може би скоро ще има някаква промоция за тях - не знам... Аз ще взема да си ги изрежа за всеки случай Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 457
Ами момичето в другата тема беше обяснило, че май имало нова серия кърпички, които още не са ги пуснали навсякъде. Та на тези кърпички мечето било същото като на памперсите - и не размахвало кърпичка  Grinning Та сега и аз ще търся кърпички с мечета, неразмахващи кърпичка  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 142
аз пък се сещах за промоцията винаги, когато изхвърлех празния пакет. ще се пръсна от яд Sick

Общи условия

Активация на акаунт