нисък общ белтък в 31 гс.

  • 25 711
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
момичета,последните ми изследвания показаха,че имам понижен общ белтък-52.лекаря ми каза да започна да ям повече мляко,яйца,риба и ако стойностите не се нормализират ще ми вливат венозно преди да родя.е,аз си хапвам,каквото ми е казал,но засега промяна няма.някой имал ли е такъв проблем и дали е опасно за бебо?

# 1
  • plovdiv
  • Мнения: 199
здравей clio
и аз съм с такъв проблем.Аз съм в 37г.с..Бях известно време в болницата,защото имах и отоци.Преливаха ми и плазма.И на мен ми казаха да наблягам на млечните продукти.Вчера си пуснах нови изследвания и ще видим днес резултата.За капак сега вдигам и кръвно -140/100.Дано при теб са се стабилизирали нещата.

# 2
  • Мнения: 160
мерси,че ми писа.
мислех,че от толкова майки само аз съм с такъв проблем.вече съм в 35 гс,нямам кръвно,нито отоци,белтъка ми леко се покачи,но пак е под нормата.сега ще си пускам изследвания и ако положението е същото ще ме вземат в болница за вливания на плазма.на теб какво ти казаха-как влияе това на бебо.ще се радвам да пишеш,ако искаш на лични,какво е положението.
всичко хубаво и леко раждане,че наближава вече  bouquet

# 3
  • Мнения: 160
мерси,че ми писа.
вече си мислех,че само аз имам такъв проблем.аз нямам нито високо кръвно,нито отоци/поне засега/белтъка ми малко се е повишил/вече съм в 35 гс/,но пак е под нормата.другата седмица сигурно ще ме вземат в болница да ми вливат.знаеш ли как влияе това на бебо.пиши ми ако искаш и на лични.моят лекар засега не се притеснява от положението,тъй като аз нямам износ на белтък в урината.при теб как е имаш ли албумин.ще се радвам да ми пишеш  bouquet

# 4
  • Мнения: 953
И аз имам  такъв проблем в 38 седмица съм.  Казаха ми да ям повече храни богати на белтъчини - риба, пиле, млечни продукти.
До колкото разбрах бебето си взима всичко необходимо от организма, но това че е нисък белтъка било лошо за маиката.
За болница никой нищо не ми е казал,  препоръката беше просто да се храня по добре.


# 5
  • Мнения: 2 197
Аз също имах такъв проблем. Моят лекар ми каза да наблягам на изварата, където белтъка е в най-чист и лесен за усвояване от организма вид. Аз заявих, че извара не мога и няма да ям в никакъв случай и той ми даде една добавка на  Bio Game , която е чист млечен протеин (изрично пише, че може да се употребява от бременни). И по този начин се оправиха нивата на белтък. Леко бременеене!

Общи условия

Активация на акаунт