левкоцити във вагиналния секрет

  • 1 784
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Здравейте,

Искам да попитам някоя от вас имала ли е левкоцити във вагиналния секрет по време на бременността си. Днес ми излезнаха резултатите от вагиналното изследване и се оказа, че имам много левкоцити.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 443
На мен при последното изследване пише 2-3 левкоцита.Не знам колко е нормално и въобще трябва ли да са там  newsm78 Но пък ми откриха и ентерококи.Сега на контролния ще видя,ако всичко е наред,дали още са там.Колко много ти излязоха?И защо не питаш лекуващият те лекар?Напиши после какво ти е казал,че ми е интересно.

# 2
  • Мнения: 640
за съжаление при мен няма нищо като цифра, а директно пише "много левкоцити". Самия лекар каза, че това може да е от всичко - като се почне от обикновена настинка, до гъбична инфекция. Изписаха ми Гинопаверил.

# 3
  • Мнения: 10 983
Всеки месец ми пускат изследване на урина - понякога имам много левкоцити, друг път са в нормални граници. Доколкото знам, по време на бременност е нормално да са много, нали сме един вид "болни".

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 443
Самия лекар каза, че това може да е от всичко - като се почне от обикновена настинка, до гъбична инфекция. Изписаха ми Гинопаверил.
Ама ако изследванията ти са били наред и не са изолирали патогенна флора,защо ще ти изписва Гинопаверила,не мога да разбера  newsm78 Мда и аз на последното изследване на кръвта обаче имах завишени левкоцити и докито каза,че било нормално при бременните.За влагалището не знам,ама нали затова се правят тези лабораторни изследвания-ако всичко е чисто,няма нужда от лекарства.Какво пише на изследването като заключение?

# 5
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Левкоцитите са в кръвта, а не във вагиналният секрет Rolling Eyes newsm78

Общи условия

Активация на акаунт