Силно обложен език и лош дъх в устата!

  • 3 215
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Синът ми е здрав няма червено гърло, но има страшни налепи по езика, вече са с бледо жълт цвят,а дъхът му- нямам думи newsm78. Трих езика със сода за хляб, но непомага. С какво да го махна това гнусно чудо, някаква паста ли да купя от аптеката или с нещо домашно да опитам, но нямам никаква идея newsm78!!!! Утре отиваме за направление за гърлен секрет, вече незнам от какво е това!?! Моля помогнете, някой сблъсквал ли се е с такова нещо? Благодаря за съветите предварително!!!

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 10:53 от krasi

# 1
  • София
  • Мнения: 311
Синът ми не отдавна имаше силно обложен език - казаха ми да давам много течности. Но той тогава и не беше съвсем здрав.

# 2
  • Мнения: 524
Със същото се сблъсквам вече пети ден. Плюс температура. Доста трудно. Обща отпадналост и безапетитие. Мисля, че е херп ангина.
оне при нас. Преди години имаще по аптеките гранофурин. За мазане, едно такова зелено. Обаче вече не се произвежда.Желая успех и пиши какво става.

# 3
  • София
  • Мнения: 558
Нека да го види педиатърът - причините може да са много.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Със същото се сблъсквам вече пети ден. Плюс температура. Доста трудно. Обща отпадналост и безапетитие. Мисля, че е херп ангина.
оне при нас. Преди години имаще по аптеките гранофурин. За мазане, едно такова зелено. Обаче вече не се произвежда.Желая успех и пиши какво става.

И при нас в петък се случи същото. Цяла седмчица беше с лош дъх, накрая се обложи езика и вдигна температура 37,9. Оказа се, че има налепи по сливиците. Дадоха ни антибиотик. Повече не сме имали температура, но от антибиотика и отпадна апетита и получи разстройство. Cry

Общи условия

Активация на акаунт