Мнението ви за д-р Николов от частна клиника Свети Лазар?

  • 1 894
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте. Имате ли личен опит с раждане при този лекар? Как мина всичко?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 941
не съм раждала при него от финансови съображения,но няколко години поред той беше моят гинеколог още преди да направи клиниката и имаше частен кабинет в София.Мога да те уверя,че е професионалист и безкрайно човечен,сигурна съм,че ако му се довериш,няма да съжаляваш.Успех! Laughing

# 2
Аз раждах при него в клиника Свети Лазар. Страхотни професионалисти! Ако имаш някакви притесниня ми пиши на лични, но те уверявам, че реклама не е нужна! Ще им бъда благодарна цял живот за отношението, професионализма и за това, че бдяха по 24 часа над мен. Благодарение на тях сега съм жива и имам малко сладко съкровище!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 062
За мен е безкрайно комерсиален. И той, и жена му.
Безкрайно разочарована съм от клиниката, надявам се никога да не ми се наложи да стъпвам повече там.

Пусни с търсачката, има разказ на dodo dodo, много подробен.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 424
за клиника свети лазар мога да кажа само хубави неща. съпругата на д-р Николов ми проследяваше бременността, а на самото раждане бяха и двамата. впечатлена съм от това, че не само те и целият им екип са страхотни професионалисти, а от самото отношение към пациента като човек.
не съжалявам въобще за избора си и бих отишла отново там! Laughing

# 5
Здравейте, искам да Ви попитам дали става въпрос за д-р Николсй Николов, който има частен кабинет в център Ева Виталис?
За сега ходя при него от 4 месеца - доволна съм много но все пак искам да разбера дали за него става въпрос?

# 6
  • Мнения: 419
Здравейте!
Аз съм раждала и двете си деца в тази клиника. Това е най - доброто място за раждане в Бг. Препоръчвам го на всяка бъдеща мама, която може да си го позволи. Николов и екипа му са наистина професионалисти а условията са чудесни. Чувствах се не като в болница, а като у дома си, обгрижвана с бебето си 24 часа. Наистина е скъпо за нашия стандарт, но мисля, че това са най-важните моменти в живота на всяка жена и от тях трябва да останат наистина само добри спомени.

Общи условия

Активация на акаунт