гладна стачка?

  • 611
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 406
Да ви се оплача:
Коцето си изработи странна схема на хранене през последните 10 дни- яде нормално до обяд, а като се събуди от следобедния сън и отказва да яде каквото и да било- хапва да речем 3-4 лъжички и стиска  устните. пие вода с желание и това ме озадачава- отказва дори любимото сокче от ябълка. и така с пауза от 6-7 часа между храненията, го вземаме с нас в кухнята да гледа тати как лапа. принудих се да му давам зеленчуково или месно пюре за вечеря- не че има особен ефект, но като че ли от него изяжда повече, а преди лягане пак отказва биберон с мляко.
педито изписа рибено масло- дано да има ефект

# 1
  • Мнения: 684
И ние сме в някакяа такава фаза-не искаме да ядем слетобедната си закуска.Аз предполагах че просто са и омръзнали тези кремчета и грис и такива разни,а не съм се замисляла че може да има и други като нас Wink На вечеря ядем обаче по малко супа-1/2 бурканче и мляко около 140-150 гр.Е тя седи с нас на масата и намазва и други неща като например хляб с кашкавал, а после започва хълзане Laughing И как не като яде 100 неща!!!
А да не би и на вас просто да са ви омръзнали слетобедните закуски,въпреки че предполагам че си опитала всичко.Аз се замислях дали да не давам по-малко на обяд за да огладнява слетобед ooooh!

# 2
  • Мнения: 4 406
пробвах и с по- малки порции на обед- за да огладнее- не помага, затова гледам поне тогава да яде повече, да компенсира липсата на нормалното количество храна чак до другата сутрин, както реално се получава

Общи условия

Активация на акаунт