защо няма аватари с чалгаджийки тук?

  • 5 648
  • 148
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Хайде да не се лъжем, ама сигурно 80% от хората тук си слушат чалга. Прави ми впечатление обаче, че няма нито 1 снимка на Ивана, Драгана, Гергана и т.н. и ми е интересно защо?

# 1
  • Мнения: 803
Задължително ли е, ако някой слуша чалга да си сложи някоя певица за аватар?
Аз нещо не виждам връзката Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 5 539
А ти как изчисли, че 80% от форумките слушат чалга? newsm78

# 3
  • Мнения: 7 723
Няма такова нещо, аз по едно време бях с този аватар


...дори мисля, пак да си го сложа  newsm53

но не слушам чалга

# 4
  • Мнения: 677
Аз бях с Милко,но форумобществото ме притисна да го сменя..

# 5
  • Мнения: 10 982
Спомням си, че една форумка (с маската за хубава коса) имаше аватар с Анелия  Peace

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пусни анкета и кажи, че може и анонимно да се гласува, да видиш, че ще сме много повече от 20% тези, които не слушаме чалга.
А и да, както е казала и KissTheRain, това да не би да е музикален форум, че да си слагаме по аватарите "певици"?

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
А ти как изчисли, че 80% от форумките слушат чалга? newsm78
при положение, че 80% от хората в държавата слушат чалга, защо и 80% от хората във форума да не слушат?виждам, че теми за фолк-клюки, Ивана в "Горещо" и т.н., будят интерес и не вярвам в тях да пишат фенове на хеви метъла.
Пусни анкета и кажи, че може и анонимно да се гласува, да видиш, че ще сме много повече от 20% тези, които не слушаме чалга.
А и да, както е казала и KissTheRain, това да не би да е музикален форум, че да си слагаме по аватарите "певици"?
виждам, че доста хора си слагат на аватарите "певци", включително и аз, а има и  доста "певци" като готова опция към профилите...

# 8
  • Мнения: 7 474
Има  Laughing. А по принцип  форумките не слушат чалга - правило №10 от кодекса на средностатистическата форумка  Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 14:46 от Leo*

# 9
  • Мнения: 677
Мдааа..ССФ НЕ слуша чалга..
А ти,karmacoma,май не си гласувала в анкетата за гълтането,а?

# 10
  • Мнения: 495
защото не слушам чалга
а това кой в какви теми пише не е критерий за интереси  Wink
дори по правило най-некомпетентните по дадена тема, вземат най-дейно участие   Grinning

# 11
  • Мнения: 1 883
Хайде да не се лъжем, ама сигурно 80% от хората тук си слушат чалга. Прави ми впечатление обаче, че няма нито 1 снимка на Ивана, Драгана, Гергана и т.н. и ми е интересно защо?

Ти слушаш ли ги??

# 12
  • София
  • Мнения: 630
Само няколко пъти, но съм срещала  аватари с фолк певица.

# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Хайде да не се лъжем, ама сигурно 80% от хората тук си слушат чалга. Прави ми впечатление обаче, че няма нито 1 снимка на Ивана, Драгана, Гергана и т.н. и ми е интересно защо?

Ти слушаш ли ги??
не, слушам това, което съм си сложила в  ляво. Peace и разни други неща

# 14
  • Мнения: 648
   Каква връзка има музиката, която слушаме с аватарите Shocked
И защо пък да се лъжем кой каква музика слуша ooooh!, и какво значение има Rolling Eyes и кой определя коя музика е за слушане и коя не..................заприлича ми ситуацията на тази, когато родителите ми са слушали тайно Бийтълс и Куин Whistling

Общи условия

Активация на акаунт