Киселините

  • 437
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Момичета много ми е интересно за киселините. Казват, 4е като имаш киселини бебето което ще родиш ще има много коса. През цялата си бременност имах киселини и Даниел се роди с огромна ки4ара  Mr. Green Моя приятелка също беше така и неиното сладурче имаще голяма коса.
При вас как е?

# 1
  • Мнения: 742
И при нас така. Имах отвратителни к-ни и маникоФ имаша огромна коса на мисец вече имахми кукута. reverance

# 2
  • Мнения: 999
аз нямах киселини, а Мимка имаше бая коса

# 3
  • Мнения: 5 362
Не съм имала,и косата ни беше малка.
Явно има връзка Grinning

# 4
  • Мнения: 6 461
И през двете ми бременности изгарях от киселини........ Crazy
Тошко се роди без коса ,а Пламен с много  Mr. Green
Не мисля ,че косата на бебето е от значение

# 5
  • София
  • Мнения: 1 056
При мен мноооооого киселини, мъъъъъъничко косица (фина, руса, едвамзабележима)

# 6
  • Мнения: 1 382
Имах киселини и малкият се роди с коса Simple Smile, но незнам дали има значение Simple Smile

# 7
  • Мнения: 603
Имах много киселини. Дори до повръщане стигах от тях. Бебка се роди с голяма коса, но мисля че киселините и косата нямат нищо общо. Просто бебка беше застанала в поза, която ми подпираше на стомаха и връщах много стомашни сокове. Няма как косата на бебо да влияе върху киселиността на стомаха.

# 8
  • Мнения: 8 917
Момичета много ми е интересно за киселините. Казват, 4е като имаш киселини бебето което ще родиш ще има много коса. През цялата си бременност имах киселини и Даниел се роди с огромна ки4ара  Mr. Green Моя приятелка също беше така и неиното сладурче имаще голяма коса.
При вас как е?

Не мисля, че има връзка  LaughingИмах киселини в 8-я месец за 1-2 седмици. Гери се роди с гъста и дълга коса Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 9 467
Поредните бабини девитини!
Истината-поради нарастването на плода, се измества и притиска стомаха. Вследствие на това не се затваря горната му "клапа" към хранопровода, от което се връщат "киселини", и разбирасе пак вследствие от притискането и изместването, храната не може да се обработи толкова бързо както в нормално състояние. Това е.
Но ако искате можете да продължите с опитите-т.е. бебетата за да видите как ще е със следващото Joy

# 10
  • Мнения: 1 701
Да бе... егати киселажите ме мъчиха, пък Калина се роди с 5 косъма... е, сега вече са 6!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт