въпрос за Себа Мед

  • 860
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
здравейте! За себе си ползвам козметиката на Себа Мед и съм много доволна!Вчера за детето се двуомях между Себа Мед и Мустела и в крайна сметка купих Себа Мед-знам че е медицинска немска козметика.Продавачката ми даде пяна за вана,освен останалите неща-каза че с нея се къпе бебето-била за коса и тяло.След тава ми даде и брошура.Като се прибрах прочетох,чи има отделно шампоан и измиващ гел за тяло Rolling Eyesвъпросът ми е може ли с тази пяна да се къпе бебчи или трябва със шампоана и гела за тяло?

# 1
  • Мнения: 3 089
конкретно по въпроса ти - не знам.

аз съм купувала олио за вана на себа мед, защото дъщеря ми е с атопичен дерматит (както сигурно 70% от всички бебета Simple Smile) и се бях заинатила, че мустела няма да купя за нищо на света - нали педитата все мустела препоръчват. е, твърдо мога да кажа, че себа мед не повлия изобщо дори след 10 дни използване, а мустела за 3 дни направи чудеса.

# 2
  • Мнения: 7 947
ние ползваме Себа мед и съм супер доволна - ухае страхотно, лесно се разнася и прави кожата толкова мека! Опитвала съм доста марки, но понеже бебо имаше леки грапавинки по бузките по едно време и ме посъветваха /една позната аптекарка/ да опитам със Себа мед - оттогава само това взимам! А относно пяната - спокойно си го къпи изцяло с нея - като прочетеш състава на различните шишенца - почти еднакъв е! Другия път обаче по - добре си вземи отделно - та да не се чудиш Joy

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Естествено,че може Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 310

ами и ние сме със Себа мед от самото начало и с пяната и сме мн. доволни но за косата миеме отделно със шампоан въпреки че ни се случва от време на време и с пяната, важното е хубаво после да плакнеш каквото и да ползваш

Общи условия

Активация на акаунт