Нормално ли е

  • 904
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте! Аз съм в 28 г.с. и от няколко дни малкото човече мърда всеки ден.Това нормално ли е?Досега почти не го усещах, а сега дори вечер ме събужада и ме "напомня" Grinning за себе си

# 1
  • Мнения: 8 505
Нормално е.Тепърва ще има дни,в които ще мърда много и такива,в които почти няма да го усещаш.Не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 2 019
нормално е

# 3
  • Мнения: 3 447
Нормално е  Simple Smile Все повече ще го усещаш, дори по няколко пъти на ден, възможно е дори в едни и същи часове.

# 4
  • Мнения: 2 663
Нормално е.Тепърва ще има дни,в които ще мърда много и такива,в които почти няма да го усещаш.Не се притеснявай.

Много правилно ти е казала Reflex

# 5
  • Мнения: 1 701
Имам позната, на която бебето й не спира да рита по 40 мин.!  Crazy Горката по цяла нощ брои шутове вместо овце, за да заспи...  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 461
Нормално е това му е работата на бебче .
Но не винаги  режима  ви за сън ще съвпада.
Един път ще бъдеш събуждана от шутчета ,друг път няма да ги усещаш понеже ще спиш ,по-някога ще искаш много да те ритне и ще чакаш с нетърпение до като се събуди..... Wink

# 7
  • Мнения: 1 382
Нормално е, хубаво е да мърда Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 897
Нормално е.Много приятно за мен усещане е това Simple Smile

# 9
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Разбира се , че е нормално, на мен ми доставя даже удоволствие даго усещам  Laughing

# 10
  • Мнения: 189
Нормално е и на мен много ми харесва.Много е приятно да го усещаш, когато не го прави дори ми липсва.

# 11
  • Мнения: 1 425
Съвсем си е нормалкно. По скоро не е нормално ако не го усещаш, тогава трябва да се притесняваш.
Лека бременност.

# 12
 Бебето е най-активно в периода от 28 до 32 г.с., така че е съвсем нормално, ако нещо те притеснява прочети за развитието на плода по седмици. Леко бременеене и раждане.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 951
 Laughing Нормално е разбира се   bouquet

# 14
  • Мнения: 864
Нормално е,ние даже мардаме по график  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт