Въпрос за обиколниците за кошара?

  • 2 640
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Бих искала да попитам тези които имат обиколници как ги захващат за задната страна на кошарата.Нашата кошара не е навсякъде с решетки ,а само отпред,отзад е табла.Не ми се ще за пробивам дупки ,а не мога да измисля друг начин как да захвана задната част.Дайте идеи.

# 1
  • Мнения: 1 701
Ами просто късите части не ги закачих... за едни парчета плат няма да дупча леглото, я!  Crazy

# 2
  • Мнения: 124
Явно само отсрани си я хванала отивам да се мъча пак

# 3
  • Мнения: 154
  Ние сме със същата кошара и съм ги захванала само отпред и отстрани , отзад на табата не .   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 382
И нашето легълце е с табла, но на късата страна. Едното крайче го завързах в основата на пеещата играчка, а другото го закрепих някакси, но постоянно падаше Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 159
и нашата кошара е с табла отзад и аз се чудя как ще ги закрепвам като му дойде времето, ще следя темата за идеи

# 6
  • Мнения: 1 425
Малко смешно и примитивно, но ги бях залепила с тиксо  Mr. Green Но в момента в който дъщеря ми започна да се надига ги смъкваше постоянно и ги махнах. За сина ми не ползвам.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Имам обиколници, но не ги използвам. Излишно ми се струва  Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 132
С тиксо. Захванах връзките за задната страна на таблата.

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ами просто късите части не ги закачих... за едни парчета плат няма да дупча леглото, я!  Crazy

# 10
  • Мнения: 791
С габърчета - по стабилна е от тиксото

# 11
  • Мнения: 5 362
С габърчета - по стабилна е от тиксото
Габърчета в детско легло-абсурдно ми звучи!


Слагала съм обиколника само на решетките,а отзад на таблата не.

# 12
  • Мнения: 2 197
С габърчета - по стабилна е от тиксото
Много внимавай с тези габърчета като започне да се изправя. Моята маймуна откакто започна да се повдига свали всички обиколници, накъса им вързанките, разбрида ги (те са едни найлонови конци) и всячески се опитва да ги разруши. А е доста силна за килограмите си. Така че се наложи да се лиша от тях. То е ясно, че няма да се размине с няколко удара по главата.

# 13
  • Мнения: 6 461
Сложих само отпред на решетката Peace

С габърчета - по стабилна е от тиксото
Габърчета в никакъв случай Naughty

# 14
  • Мнения: 10 982
Имам обиколници, но не ги използвам. Излишно ми се струва  Thinking

Наистина, ако кошарата е от сгъваемите, има ли нужда от обиколник?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт