Списък на багажа за ски с деца

  • 5 164
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 998
Списъците за морето ги знам, но за ски, като че ли няма. Ние тази година за първи път ще се пробваме, та моля ви, пишете ми какво е необходимо, особено за децата. Включително ме интересува на гардеробите за ски само обувки, ски и щеки ли дават или и облекло? И какви дрехи да си набавим.
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 622
Не дават облекло. Вие трябва да си го носите. МОят син има за тази година ски екип, от тези целите дето са, не отделно яке и гащеризон, но може и такъв да набавиш, зависи колко е голямо детето. и какъв екип намериш и харесаш  Peace

Аз списъци никога не правя, просто като приготвям багажа, го правя няколко дни по-рано, така че да мога да се сетя до тръгването какво още трябва и да приготвя всичко.

ЗАдължително шапка, шал, ръкавици- два-три чифта, чорапи няколко чифта също, клин или чорапогащник, пуловери и по-плътни дънки или панталони, два чифта ботуши(ако едните се намокрят) Другото е ясно, но това са най-важните неща. Нищо особено, просто каквото за вас, това и за детето, но в по-голямо количество, че все пак са деца и стават разни непридвидени ситуации.

# 2
  • Мнения: 998
Благодаря ти, Буба!  bouquet
Сега ми се ще да попитам и откъде да набавим нескъп екип, но...това е тема за "На пазар"Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 530
Говоря от опита си. Тази година ще ни е за четвърти път. Водим детето на ски откакто беше на 8 месеца.
Задължително си вземи кремче " Пулмекс"- бейби. Не знам колко е голямо детето, но кремчето е за деца над 6м. След като се приберете от пистите намажи стъпалата с това кремче, обуй едни вълнени чорапи и готово. Гаранция, че веднага ще се затопли.
Освен това не търси евтин, а качествен екип. И да не е шушляк- много се пързаля и напоява с вода. Качественият екип се мокри, но не пропуска вода. Наблегни на поларени пуловери- много топлят, леки са и бързо съхнат. Ако детето кара ски, задължително му купете и каска. Със всичко необходимо може да се сдобиете на прилични цени на стадион Юнак.
Освен това е по- добре да купите ски и обувки. Поне ще си бъдат само негови, а и наемите за екип са доста високи.
И приятно изкарване.
Къде намерихте сняг?

# 4
  • Мнения: 3 622
Вече четвърта година водим детето на ски и стигнах до извода, че "ски-екипа" както за нас така и за детето трябва да е непромакаем. Във всеки специализиран магазин за зимни спортове продават и детски ски екипи. Нашите лично са на "DIEL" и сме много доволни. Да не забравиш някакъв гланц за устни,че се напукват от студа и сланцето. Много важно е също така ръкавиците да са дори не просто от пазара за 10 лева, защото ръцете измръзват най бързо. Ако смятате да учите детето да кара ски не е лошо да му вземете и очила за каране. Другите неща може би ги знаеш те са стандартните.
Желая ви хубаво време и много сняг

# 5
  • Мнения: 998
Благодаря на всички за съветите, вече започнах да се ориентирам в екипите  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 751
Списъците за морето ги знам, но за ски, като че ли няма. Ние тази година за първи път ще се пробваме, та моля ви, пишете ми какво е необходимо, особено за децата. Включително ме интересува на гардеробите за ски само обувки, ски и щеки ли дават или и облекло? И какви дрехи да си набавим.
Благодаря предварително  bouquet
Анитка, къде намери сняг, бе, душа  ooooh!
И аз чакам ски-ваканцията, ама май няма да я дочакам  #Crazy
Къде е тоя сняг, бееееее?  Praynig

# 7
  • Мнения: 6 167
хайде от италия да ви светна, че на семково има сняг Twisted Evil
приятелите ми вече две седмици ходят за по 3 дни на ски и малкия им юнак ( 2г) вече е овладял ралото. Peace

# 8
  • Мнения: 998
Аааа, снега съм го поръчала Laughing За междусрочната ваканция ще вали нон-стоп навсякъде Peace

# 9
  • Мнения: 2 751
Аааа, снега съм го поръчала Laughing За междусрочната ваканция ще вали нон-стоп навсякъде Peace
Анитка, лично ти обещавам да те черпя бира, даже 2, ако стане   bouquet

# 10
  • Мнения: 13 512
Аааа, снега съм го поръчала Laughing За междусрочната ваканция ще вали нон-стоп навсякъде Peace
Блазе ви, а ние във Варна няма да имаме медусрочна ваканция заради грипната. Cry

# 11
  • Мнения: 5 622
Ние плануваме ските за март, дано да има сняг тогава,, че до сега поне нямаше  Rolling Eyes

Аз лично предпочитам да караме ски, когато времето е по-меко и уж март е такова, даже може да се кара и по блуза, страхотно е  Heart Eyes Но миналата година се прецакахме яко, щото не само, че не беше топло, ами валеше от тоя гадния мокър сняг, дето като те бие по лицето и боли  Close и имаше такава мъгла, каквато не съм виждала през живота си....Но карахме..имахме ли друг избор..но на метър пред себе си, не виждахме нищо..малко е страшно така да се кара, но..това беше положението. Тая година си пожелавам(и на вас) по-хубаво време и много сняг!  Hug

Надявам се, авторката се е ориентирала в списъка за багажа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт