ЛиЛана & Азис ?

  • 1 946
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Някъде четох, че направили общ клип - поп парче, обаче сегашното гадже на ЛиЛана го "спрял". Някакви клюкинки да знаете? А, и още - въпросното гадже бил подарил жилище на девойката /пазарна цена на имота 200000 лв./

# 1
  • Мнения: 3 835
Мацката я харесвам!  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 2 229
Използвам, че темата е за Азис - защо не го допускали в зала България??? newsm78

Сега чух по БТВ, че е темата на Сблъсък за утре...

# 3
  • Мнения: 677
Не го пускат в зала България да пее,щото можел да роди,а там нямали квалифициран медицински персонал  Mr. Green
Или може би защото там има голям орган и не се знае реакцията на Азис,когато го види..
Иначе Циганин и Китаец се натискат в зала България-как ви звучи?

# 4
  • Мнения: 2 792
 А чий ще го търси Азис в зала "България". Утре и от операта вероятно ще трябва да се обясняват, защо не може да пее там. Въобще защо трябва някой да се обосновава на Азис, демокрация сме, пазарна икономика, PR политика, той с някакви по-особени права ли се ползва.

# 5
  • Мнения: 1 813
Някъде четох, че направили общ клип - поп парче, обаче сегашното гадже на ЛиЛана го "спрял". Някакви клюкинки да знаете? А, и още - въпросното гадже бил подарил жилище на девойката /пазарна цена на имота 200000 лв./

Погледни в "звездни компромати-6" на 5 страница  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
е коя от двете де Mr. Green

# 7
  • Мнения: 817
Да и аз чух ,че и е купил апартамент ,но не мисля ,че ще да е нещо голямо защото за този раьон тази цена ми се връзва за нещо 70-80квадрата.Но пък и на мен да ми подарят..............

# 8
  • Мнения: 3 835
кой е този раЬон  Naughty

# 9
# 10
  • Мнения: 817

Ти никога ли не си правила грешки newsm78 Или наистина те интересува кой е този РАЙОН?!?
А , да знаеш ,че изречение се започва с главна буква Joy hahaha и се цитира в кавички "..........." Joy

# 11
  • Мнения: 6 417
Мен ме интересува. "Лозенец" ли е?

# 12
  • Мнения: 817
Да, Лозенец е!Новата част по към Хладилника ,до Кошарите е близо.
Не ,че следя кой къде живее ,но са комшии/Не само ЛиЛана/ с наши приятели.
Само да вметна ,че там жилищната площ на шпакловка и замазка струва 1400-1600 евро, а търговската стига до 2600 евро #Crazy

# 13
  • Мнения: 3 164
ЛиЛана си я бива.но Азис нещо взе да сдава фронта Whistling

# 14
  • Мнения: 3 835

Ти никога ли не си правила грешки newsm78 Или наистина те интересува кой е този РАЙОН?!?
А , да знаеш ,че изречение се започва с главна буква Joy hahaha и се цитира в кавички "..........." Joy

Погледнах дали  Ь е близо до Й, ама не е - не ти е изгубен ден все пак.

Чак пък такива цени  Sick В сайтовете ги гледам на 1300 еуро квадрата.
За този квартал не бих дала и 800.  Stop

Общи условия

Активация на акаунт