За срещите с бившите ?

  • 2 802
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Как се държите,когато се срещнете с бившо гадже?Притеснявате ли се?Казвате ли си здрасти или се подминавате като непознати?

На мен преди малко ми се случи подобна случка на влизане в супера се сблъсках с мое бивше гадже,с което не сме се виждали от 8 години/демек откато съм семейна/.Почувствах се странно,обърнах се на другата страна и се направих,че не го съм видяла.

# 1
  • Мнения: 677
Постоянно се виждам с Бившото ми гадже..
Тя обича дъщеря ми и и прави подаръци постоянно..

# 2
  • Мнения: 7 723
Отношенията ми с всички бивши гаджета си остават  приятелски до ден днешен  Wink

# 3
  • Мнения: 42
Скоро не ми се е случвало, но да си призная ще ми бъде много приятно. Все пак макар и преди време сме имали какво да си кажем, защо сега да няма. Аз винага съм държала с бившите си гаджета да си останем приятели. Макар че съм забелязала че мъжете малко се страхуват от това като им кажа че вече съм омъжена. При вас как е?

# 4
  • Мнения: 2 237
Тази година и на мен ми се случи....Срещнах бивше гадже,което зарязах за да се омъжа за съпруга си-Не го бях виждала.....май и аз осем години.Беше на кафе със жена си.Аз минах с количката,погледнах към тяхната маса,видях го,той ме видя,но нищо.Все едно не се познаваме.Най-странното е че децата ни носят едно и също име  hahaha
С някои съм приятелка и се поздравяваме,други са история за мен.Това е.

# 5
  • Мнения: 334
Постоянно се виждам с Бившото ми гадже..
Тя обича дъщеря ми и и прави подаръци постоянно..

Тони,ти само едно бивше гадже ли имаш?Я кажи за останалите. Laughing

# 6
  • Мнения: 7 474
 Laughing Отдавна не съм срещала никой  Laughing Но иначе се поздравяваме, как си , що си  и т.н. общи приказки за 2 мин.  Wink

# 7
  • Мнения: 10 758
Често се засичаме,
как си , що си  и т.н. общи приказки за 2 мин.  Wink

Обаче някои вече не помня newsm78Като видя някой, който ми изглежда доста познат и се чудя - бе тоя от някъде го познавам, гадже ли ми е бил, спала ли съм с него Thinking

# 8
  • Мнения: 524
Спираме се говорим си , като стари добри приятели. Дори вярвам, че сме такива..., но специално срещи не си уговаряме..васе пак мъжо е най -важен, не искам да го наранявам...

# 9
  • Мнения: 6 206
Би било под нивото и културата ми да подмина.
Ще поздравя и се осведомя как е. Така съм правила със всички бивши и така ще правя винаги.
Но последния мухльо /не знам как да го нарека друго/, който все още ми дължи 3000 лв и големият баровец не ми ги връща... Преди се чудех защо предишната му бивша като го видеше го подминаваше. Направо главата не ми го събираше, що за възпитание.
Но сега ако видя, ще го подмина и окото ми няма да мигне.

# 10
  • Мнения: 2 897
Отношенията с повечето ми гаджета си остават добри и до ден днешен. Grinning

# 11
  • Мнения: 677
Тони,ти само едно бивше гадже ли имаш?Я кажи за останалите. Laughing
Другите не ги знам къде са..

# 12
  • Мнения: 4 555
Не помня с някого от тях да сме се срещали, откакто сме се разделили. Не знам какво ще направя, предвид колко драматично са се развивали нещата винаги. Повечето вече живеят в други държави или градове и вероятността да се срещнем е доста малка.

# 13
  • Мнения: 2 309
Не се поздравявам с бивши,не са ми приятели!!!Те са история...

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Най-странното е че децата ни носят едно и също име  hahaha

Мацко, да не е мъжО ми... newsm78
Както знаеш и щерката е Калина... Wink

По темата - напоследък ми се случи на два пъти да срещна бивши - и двамата са вече семейни, но страшно се зарадвах да ги видя и май беше взаимно... Wink С единия, така се получава, че ще се виждаме честичко - служебно, с другия се чуваме от време на време оттогава.
Има само един от бившите ми, който може би бих избегнала при случайна среща... Stop

Общи условия

Активация на акаунт