4udenka!?!?!

  • 1 527
  • 15
  •   1
Отговори
 Zdraveite mili mami iskam da spodelq ne6to s vas i da mi kajete mnenieto si. Sas svekarva mi ne sme v dobri otno6eniq ot kato deteto se rodi, to ve4e e na 1,5god. Jiveem v edin grad i po4ti sme sasedi.Predi da se rodi deteto jiveehme s maja mi pri tqh,no sled kato se rodi sdetenceto otno6eniqta ni se izpstriha i az si sabrah bagaja i se premestih pri moite roditeli.Ot togava tq ne e vijdala deteto.Pred horata govori,4e az ne sam i davala,no tq ne e pravila nikakvi opiti i izqvqvala jelanie da doide da go vidi.Predi koleda misleh da i s eobadq da doide da ni vidi,no se zasqkohme na edno krastovi6te i tq mina na dve kra4ki ot koli4kata na deteto i si zavarna glavata na drugata strana. Kajete mi kakvo e mnenieto vi?Ponqkoga imam jelanie da i se obadq i da i kaja "ela da se razberem vednaj zavinagi",no ot druga strana za6to az trqbva da pravq tozi jest? Kakvo e mneneieto VI?Predvaritelno vi blagodarq?

# 1
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
нали знаеш какво казват хората - по-умния отстъпва. няма смисъл да си тровиш живота с такива глупости. обади й се и се разберете веднъж завинаги  Peace

# 2
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Мила Дели!Моето мнение е следното... не и се обаждай,не я търси.Нека си говори каквото си иска ,а на тебе пък да не ти пука.За мен просто е супер просташко да мине на две крачки от тебе и детето и да не те  заговори или поне да се зарадва на детето.Оставия намира.Предполагам че ти не губиш нищо като отношения и внимание така че ... ако ти се обади -обади,като не да си гледа работата.

# 3
  • Мнения: 2 759
         Обади се  Peace. Бебето има нужда и от баба, а бабата - от внуче. И не предпочиташ ли да сте в добри отношения, вместо да се тровиш? Голям прас кой ще се обади първи  Crossing Arms...

# 4
  • София
  • Мнения: 146
Дели, аз смятам, че децата не са виновни за отношенията на възрастните и тя трябва да вижда внучето си. И моите родители и родителите на съпруга ми са ме ядосвали, но това не е било повод да не виждат внучето си. И както каза Солей по-умният отстъпва. Винаги съм казвала, че не трябва да падаме на нивото на малките хора с малките душици. Незнам дали те е обидила с нещо или дали се е опитвала да натрапва вижданията си относно грижите по малкото бебче, за да си развалите отношенията, но след като се чудиш дали да й се обадиш значи сама знаеш, че това е правилно. Дай шанс на жената каквато и да е все пак не живееш при нея. А ако продължи да се държи по този неадекватен начин /когато ви е подминала/ поне ще знаеш, че ти си опитала и вече няма да те глождат подобни въпроси.

# 5
  • Мнения: 410
 Колко мн те разбирам! Мойто свеки не стъпва в нас. Не изпитва нужда да види децата. Друг е въпроса, че мъжът ми пътува и подлъдявам. Та аз веднъж и се обадих да и разясня, че децата са ми от този брак и е логично да ги вижда. Поговорихме, поспорихме и обеща да ми помага. Сега мъжът ми замина. Тя пак не идва, но аз си свиркам и си викам детегледачка като трябва да изляза да свърша нещо. Но ми е по- леко, че поне опитах!

# 6
  • София
  • Мнения: 903
Мила Дели!Моето мнение е следното... не и се обаждай,не я търси.Нека си говори каквото си иска ,а на тебе пък да не ти пука.За мен просто е супер просташко да мине на две крачки от тебе и детето и да не те  заговори или поне да се зарадва на детето.Остави я намира.Предполагам че ти не губиш нищо като отношения и внимание така че ... ако ти се обади -обади,като не да си гледа работата.

Абсолютно подкрепям.  PeaceАко свекърва ми направи такова нещо - просто ще забравя, че съществува.ЗАВИНАГИ.

# 7
  • Мнения: 2 498
Тя си е обърнала главата на другата страна, а ти ще и се обаждаш...на твое място никога няма да направя тази постъпка....ако и липсва детето то поне щеше да му се порадва дори и без да говори с теб....свиркай си и не и обръщай внимание......да си гледа живота и да си приказва , каквото иска, а ти си гледай детенцето и мъжлето....

# 8
Благодаря Ви за съветите. Мисля,че взех решението за себе си.Няма да я търся и да се обаждам,ако сама да се обади добре,ако пък ли не пак добре. Смятам,че прекалени много обиди преглътнах преди да взема решението да се изнеса с 40 - дневно бебе на ръце. Сърдеше се, защо не е кръстено на нея,като ни изписваха от родилното на просторабеше изпрала старите дрехи от мъжа ми като бебе за да ми ги даде???? Е това беше върхът на сладоледа. И още куп подобни случки....................А уж е съвременна жена?!!!? (на 48г е). С мъж ми се разбираме,а като бяхме там постоянно с екарахме,скандали и лоши отношения.Сега сме добре.Вярно, че си направихме там в тяхната къща- имаме етаж,които е на името на мъж ми - кухня,спалня,баня и детска,но здраве да е.,живитът продължава.Това е от мене.Благодаря,че дадохте мненеието си. Спорна 2007.

# 9
  • Мнения: 1 640
Дели,чакай!Наистина е показала голяма простотия тази свекърва,много се ядосах.Винаги ми е било чудно как в 21 век някой ще изисква от друг да си кръсти детето на него.За толкова съвършена,достойна за пример и подражание ли се смята свекървата ти,че иска детето да носи нейното име?!?!?!Как така ще си натрапва името?!Ти го раждаш,ти ще си до него в хубаво и лошо,целия си живот ще посветиш на това дете , а то да носи името на тази нахалница.ДА, НАХАЛНИ са хората,които се натрапват!
ДЕЛИ,дано поне мъжът ти те подкрепя и  ако той желае,може той да поговори с майка си и да съдейства за размразяването на отношенията ви,но ти не се унижавай пред тази..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 10
  • Мнения: 1 233
Аз лично не бих я потърсила.

# 11
  • Мнения: 1 455
А мъжът ти на какво мнение е? Той я познава много по-добре.Моята свекърва се държа така първите две години и след като заминахме в друг град(заради нея) сега е друг човек.Постоянно ме търси,казва ми,че съм и като дете,а навремето ме подминаваше като пътен знак.Дано нещата се оправят при вас.

# 12
  • Мнения: 2 039
Ако си обърне главата на другата страна  ooooh! ooooh! ooooh! не няма да и се обадя,ами ще трябва на колене да лази и да ме моли да види детето ми  Crossing Arms Направо настръхнах цялата от яд как може да има хора без сърца  Sad    ooooh!  Миличка,убедена съм,че ти е много кофти,но тя НЕ заслужава да и звъннеш  Naughty

# 13
  • Мнения: 94
Напълно подкрепям решението ти да не се обаждаш. Аз имам аналогичен проблем но със свекъра. Сърдеше се човека, че и второто ни дете е момиче #Crazy Обажда се и търси сина си само в краен  случай, а празниците на децата ги подминава. Пробвах с добро, обаждам се каня го на гости, водя му децата да ги вижда, но след това какви съм ги чувала не ти е работа. Сега не ми пука ако иска да ги види да се обади ако не иска - здраве да е Simple Smile не си трови нервите с глупости. Радваи се на детенце и мъж Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 313
обади й се да се разберете,ако така ще си по-спокойна.

Общи условия

Активация на акаунт