Споделете каква козметика за лице ползвате?

  • 11 715
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
Споделете каква козметика за лице ползвате,кремове,гримове,червила ....и каква марка.От какво сте доволни и от  какво не сте ?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 654
За лице, бяла-само медицинска- Юсерин и Авен, от декоративната -Манхатън. Преди седмица си купих по препоръка на моя приателка шампоан на Дюкре-Анастаза и съм много доволна Naughty

# 2
  • Мнения: 8 505
В момента съм с крем на Авен,експериментирам с медицинската козметика,но все още не съм открила най-подходящия.Гримове и червила не ползвам.

# 3
  • Мнения: 812
И аз позлвам  Юсерин за лице ,имам тоник ,гел и крем.Авен не съм ползвала но може и да пробвам  Party
Иначе позвам тоалетно мляко за почистване на Biothern.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Бяла - РоК, декоративнаІ Пупа, Манхатън, Мейбалин, Лореал,МаксФактор,CD  ... стига нещо да ми хареса - може и да е 2 лв. вземам го /имам доста миливи от по 1.80, които дори и незная каква марка са Grinning

# 5
  • Мнения: 6 871
Бялата ми козметика е на Сисли, харесвам си я. За декоративна ползвам много неща, но като че ли наблягам повече на Ланком, доволна съм от всичко, което имам.

# 6
  • Мнения: 812
Не съм чувала за Сисли,дай повече инфо за нея,къде се предлага?

# 7
  • Мнения: 1 941
От години ползвам трите стъпки на Клиник,  а декоративната козметика ми е основно на Кристиан Диор, тъй като смятам, че са ненадминати в гримовете. Преди да се гримирам слагам един ууууникален лосион на Викториас сикрет, който е с блестящи частици. Старшно харесвам също така Ланком- и бялата и декоративната козметика.

# 8
  • Мнения: 6 871
Не съм чувала за Сисли,дай повече инфо за нея,къде се предлага?
Ами какво те интересува точно? То аз не че знам много. Френска е козметиката, скъпа е, цените предполагам са съпоставими с Диор и Шанел (но не съм много сигурна, защото от тях нямам бяла козметика). Имат доста скъпи кремове и разни други мазила за бръчки, които не съм изпробвала, защото нямам нужда все още. Последно си взех хидратанетн крем и много ми харесва, кожата ми става страшно мека от него. Иначе си ползвам един лосион от доста време, ползвала съм и тоалетно мляко, също не е лошо. Имам още ексфолиант, но се замислям дали да не го сменям, защото прекалено дълго го използвам.
Иначе имат и декоративна козметика някаква, но тя не ме впечатлява кой знае колко. Имам фдт, от който съм доволна, преди съм си купувала сенки и спирала обаче, които не бяха нищо особено.

# 9
  • Мнения: 1 165
Бяла- в момента ползвам на Chanel и Dior.Ползвала съм и Clinique, i Estee Lauder и съм доволна.За декоративна каквото ми хареса.Имам на Dior, YSL, Chanel, Lancome, Clinique,Loreal,  а имам и страхотни неща на не толкова скъпи марки.Например имам прахообразни сенки на Cifelli и компактни на Ruby Rose.И двата вида са с невероятен блясък и като качество наистина са хубави

# 10
  • Марс
  • Мнения: 439
Avene, страхотна е.
За декоративна както е казала  tincheto, каквото ми хареса.

# 11
  • Мнения: 2 152
Sisley - като дънките и блузките:) Така май се пишеше....Има и козметика с освен дрехите

Аз ползвам от скоро Клиник - доволна съм и от скоро Ланком - също съм много доволна Peace

# 12
  • Мнения: 5 539
Като чета всички какво ползват - Шанел, Диор, Ив Сен Лоран, Ланком - просто ме е срам да кажа Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 10 291
За бяла... досега ползвах основно Avene, но преди половин година опитах Uriage и определено, продуктите ми харесват повече. От Рок имах лишейчета по лицето... Харесвам също и  La Roche-Posay...
С декоративната козметика обче, не съм така пристрастена към някоя марка, ползвам какво ли не от Ейвън до Диор  Mr. Green

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Бяла - Ланком и Диор са ми любими.
Декоративна - имам най-различни нещица като се почне от молив за устни на Голдън Роуз през Аркансил, Арт Деко, Пупа, Ланком, Ив Сен Лоран, Ейвън, Орифлейм, Герлен ... абе всичко , което ме грабне от пръв поглед. Е, не че понякога не съжалявам - често не мога да си улуча подходящия цвят червило - на ръката като си драсна е едно, а пък на устните съвсем друг е цветът  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт