обилен цикъл след раждане

  • 3 030
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
идва ми за втори път след раждане -много обилен цикъл-вчера беше ужас-отидох на лекар и ми изписа инжекции окситоцин и дицинон за да спрем кървенето.някой имал ли е подобен пролем споделете моля Sad

# 1
  • Мнения: 2 751
идва ми за втори път след раждане -много обилен цикъл-вчера беше ужас-отидох на лекар и ми изписа инжекции окситоцин и дицинон за да спрем кървенето.някой имал ли е подобен пролем споделете моля Sad
Да, аз.
Много ми беше обилна менструацията.
Не съм ходила на лекар и не съм предприемала нищо.
после нещата се уравновесиха.
Но на мен 50 дни ми течаха лохии... Shocked

# 2
  • Мнения: 1 485
mi6leto,бях със същия проблем и ми изписаха абсолютно същите инжекции окситоцин и дицинон и след 3-4 дни нещата се нормализираха.надявям се,че и притеб ще стане така.Успех!

# 3
  • Мнения: 73
здравейте мамета!искам и аз да попитам същото-нормално ли е да е толкова обилен първия цикъл след раждане(аз и нормално и секцио)?вече трети ден имам чувството че ще ми изтече кръвта!за това че отнеха живота на бебенцето ми не кърмих и ми дойде на 30-тия ден,като до тогава имах почти намалели лохий!притеснявам се защото кръвното ми от вчера е 100/80 и ми се носи главата!

# 4
идва ми за втори път след раждане -много обилен цикъл-вчера беше ужас-отидох на лекар и ми изписа инжекции окситоцин и дицинон за да спрем кървенето.някой имал ли е подобен пролем споделете моля Sad
Да, аз.
Много ми беше обилна менструацията.
Не съм ходила на лекар и не съм предприемала нищо.
после нещата се уравновесиха.
Но на мен 50 дни ми течаха лохии... Shocked
А на мен малко повече.Направо да полудееш #CrazyИ да, цикъла и преди и след си ми е ужасно обилен, а така се надявах да се оправя Laughing

# 5
  • Мнения: 2 751
И да, цикъла и преди и след си ми е ужасно обилен, а така се надявах да се оправя Laughing
И аз се надявах, ама не би....  Joy
Почти три години вече си ми е обилен както и преди... Wink

# 6
  • Мнения: 26
с инжекциите успяхме да спрем кървенето , но всеки цикъл ли ще е така обилен или ще се нормализира.аз също имах чувсвото че ще ми изтече кръвта Sad

# 7
  • Мнения: 2 751
но всеки цикъл ли ще е така обилен или ще се нормализира.аз също имах чувсвото че ще ми изтече кръвта Sad
Ще се нормализира доколкото ти е бил преди раждането  Wink

# 8
  • Варна
  • Мнения: 199
И при мен беше изключително обилно, буквално не сварвах да сменям превръзките...чак по едно време се уплаших. Реших обаче да изчакам  преди да отида на лекар и да видя дали няма да се нормализират нещата от само себе си. Стана точно така, сега вече всичко е ок  Peace

Общи условия

Активация на акаунт