Питане към блондинките и не само

  • 605
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 534
Искам да си направя пепелно руси кичури,но проблема е че преди около 2 месеца бях с червена коса,а после я боядисах кестенява.
В момента ми е кестенява с леки червени оттенъци,та питането ми е ще ги бъде ли пепелните кичури или ще стана като морков?

# 1
  • Мнения: 3 453
на фризьор ще станат Peace

# 2
  • Мнения: 185
И аз съм в същата 4уденка,никога не съм се правила на ки4ури,винаги съм била 4ерн,сега цвета ми също е кестеняв с леки 4ервеникави оттенъци и не знам ккъв ще е резултата

# 3
  • Мнения: 2 090
аз знам,че по принцип червеното се маха с пепелно.при мен се получи,но може да зависи и от структура на косъма,вида боя,моя съвет е да се консултираш с добър професионалист.И аз мислех да се правя на кичури,но ще изчакам да израсте ест.цвят.

# 4
  • Мнения: 534
Ами в крайна сметка ще пробвам при фризьор,пък ако не стане ще мацам кестеняво отгоре,за да замажа положението,много се надявам да се получи,защото искам за лятото да ми стане по-светла косата,тогава ми е сватбата  Embarassed и ми се ще да съм "бяла" булка

# 5
  • Мнения: 10 758
Преди две години бях червена на руси кичури.Направи ме фризьор с блондор.

# 6
  • Мнения: 534
Иначе косата ми лесно поддава на обработка и боядисване и къдрене и изправяне,въобще всичко  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 723
Червеното първо трябва да се обезцвети, а после- да се боядиса  Peace

# 8
  • Мнения: 2 936
на фризьор ще се получи...
пробвай с продуктите на Лореал-профешънъл  Peace

# 9
  • Мнения: 240
от опит мога да тикажа че червеното с нищо не се маха! Дори и да хване боята ще е за кратко и всяка седмица ще трябва да се боядисваш! Единственият вариант е с обезцветяване преди това ако си достатъчно смела да си "увредиш" малко косата! Wink но най-добре ще е да поизчакаш защото после трудно ще се изравни цвета!

# 10
  • Мнения: 5 362
Фризьор ще те направи най-добре.

от опит мога да тикажа че червеното с нищо не се маха! Дори и да хване боята ще е за кратко и всяка седмица ще трябва да се боядисваш!
Зависи.На мен страшно бързо ми се отми червеното.И слава Богу,защото хич не ми отиваше.
А кичурите може да не й ги правят с боя,че да се махнат бързо.Има специални субстанции за кичури,които са доста силни и издържливи.

# 11
  • Мнения: 118
ще станат ако ти е добра фризьорката, съветвам те да ги матираш.

# 12
  • Мнения: 4 665
И аз да се присъединя като кажа, че червеното + стремеж към русо е кошмара за всяка фризьорка. Ако наистина си го решила, дано косата ти е здрава за да издържи на обезцветяването Peace

# 13
  • Мнения: 534
Все пак да спомена,отново,че в момента косата ми е кестенява с лек червен оттенък и си стои така от един месец вече-червеното не е избило така страшно както си мислех че ще бъде,явно кефявата боя е добра  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт