как реагираха мъжете ви като разбраха, че сте бременна

  • 2 697
  • 45
  •   1
Отговори
Та въпроса ми каква им беше съвсем първата реакция на гаджетата или съпрузите ви като разбраха, че сте бременни - освен ако не сте го планирали Simple Smile

# 1
  • Мнения: 819
Ами планирахме го, така че не беше голяма изненада  Laughing Много беше щастлив/ и изненадан, че стана толкова бързо /  Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 958
първо се зарадва
после се притесни как ще се справи като татко
на същия ден се обади на абсолютно всичките си познати (бях го предупредила да не казва на никой поне до 3 месец ама глас в пустиня) и им каза аз мойта я пратих на море пък тя се върна бременна Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 533
"Чакай, че съм в задръстване, ш'ти звънна после"

# 5
  • Мнения: 1 400
Първо така  smile3556 , после така  newsm12, после имаше  Banghead , после  smile3506, но накрая  newsm51  hug   newsm44
И двата пъти - така.
Е, с второто първата фаза беше по-кратка  Simple Smile

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
"Чакай, че съм в задръстване, ш'ти звънна после"

Ххахаха, почти като моя - "Стига си се лигавила и без това е много шумно. После ще се чуем".

# 7
  • Мнения: 817
Ми , и при нас работата беше планирана така ,че се очакваше.Но пък беше супер радостен ,че се е получило newsm44 newsm68
Аз мислих първоначално да го запазим в тайна ,до един час от както му съобщих знаеше цялата рода  bigdance2
Втория път беше аналогичен.Може би това е единственото лошо при плануването на тези работи ,губи се изненадата..................или поне не е чак такава изненада Wink

# 8
  • Мнения: 15 619
"Къде виждаш две чертички? Тя едната е много бледа."   #Crazy
/Втората чертичка беше по-бледа, защото теста си го правих вечерта./

# 9
  • Мнения: 2 593
И двата пъти беше планирано,но това не му попречи да реагира като чук-ааа,така ли newsm78Общо взето реакциите му бяха тъпи.Нищо общо с моето вълнение и въодушевление ThinkingСякаш всеки ден някоя му съобщава,че е бременна...

# 10
  • Мнения: 15 619
И двата пъти беше планирано,но това не му попречи да реагира като чук-ааа,така ли newsm78Общо взето реакциите му бяха тъпи.Нищо общо с моето вълнение и въодушевление ThinkingСякаш всеки ден някоя му съобщава,че е бременна...
Защото мъжете са плашливи по природа, нищо че се дуят. Mr. Green
Това, що крехките женски плещи носят, мъжете нивга не ще усетят.

# 11
  • Мнения: 14 912
"Чертичката" я прие  радостно, но при новината "близнаци" загуби говора си, гледаше ме само недоверчиво.

# 12
  • Мнения: 2 125
Казах му по телефона, а той отвърна само: "УЖАС!"

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да добавя, че горепосочения разговор се води след около 15 г. стерилитет  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 091
Съвсем нормална, мъжка реакция.

- Миш, бременна съм.
- Така ли? От кого? Joy Joy Joy
След което около 2 месеца не беше на себе си! Ужасно го е било страх да не се повтори ужаса с първото ни бебе.

Общи условия

Активация на акаунт