Мнение за Рейнбоу?

  • 3 245
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
За почистващите им системи-ако имате опит и впечатления....
Моля,споделете! Hug

# 1
  • Мнения: 1 449
Имаше такава тема неотдавна.

Иначе имам от 6год и съм страшно доволна.

# 2
  • Мнения: 3 360
Не ми работи търсачката Wink-извинете ме ако повтарям темата Stop

# 3
  • Мнения: 983
За прохусмокачката ли питаш? Ако "да" - нямам в къщи но съм  чистила с такава прохусмокачка, чисти перфектно, също и пере килими. Поддържането й е трудно, всеки път трябва да се разглобява, измива и подсушава след използване.
Знам, че частите й са също много скъпи.

# 4
  • Мнения: 3 360
Мисълта ми е най-вече струва ли си парите newsm78За такава сума човек доста трябва да помисли,нали?Питам тези,които имат /ползват такава машина.Наистина ли замества и препаратите в дома и използват ли се  всичките и  функции пълноценно?Предварително ви благодаря за отговорите  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 167
Аз лично не притежавам тази пералня, но съм викала почистваща фирма, която ми изпра матраците на леглата и килимите у дома. Останах много доволна.

# 6
  • Мнения: 4 473
Нямам тази система за почистване, за съжаление. Ползвала съм я и при първа възможност бих се снабдила с нея! Вярно е, че е доста скъп уред, но здравето няма цена, а тя се грижи за него!

# 7
  • Мнения: 3 164
аз не бях доволна от почистването Crossing Arms сама се справям перфектно, но си е труд и време Close

# 8
  • Мнения: 3 360
Благодаря за отговорите  bouquet

# 9
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Смуче, тупа и пере идеално  Mr. Green
Дали си струва 4 хилки и отгоре, не мога да кажа.
Това е една чудовищна сума за прахосмукачка,
кой каквото й да казва. Яд ме е, че всъщност
ценообразуването й е формирано от разни накачулили
се дистрибутори, към повечето от които нямам никакво уважение, защото
лъжат, много са нахални и прочие. Ние я изплатихме за 1 г., и пак ни се видя нанагорно.

Трудно е обслужването, и е добре да си разкараш другия прахосмуч, защото все ще се изкушаваш
от леснотата му.
Трябва да имаш специално предвидено място за нея - и то хич не малко - с всичките си
accessories заема доста място.

Иначе пак казвам - много е добра машината.

# 10
  • Мнения: 186
Аз имам полска прахосмукачка Зелмер, по-евтин вариант за чистене с воден филтър и пране на килими.И тя е с много аксесоари, в голям кашон и ми тежи.Но съм доволна от чистенето, боклука остава във водата и няколкото филтъра.Вярно, всеки път се мие и може би за това някои не я предпочитат.Рейнбоу може би е по-добра, но е и по-скъпа.

# 11
  • Мнения: 5 362
Смуче, тупа и пере идеално  Mr. Green
Дали си струва 4 хилки и отгоре, не мога да кажа.
Това е една чудовищна сума за прахосмукачка,
кой каквото й да казва.
Така си е Peace

Общи условия

Активация на акаунт