Разстройство?

  • 3 877
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Моля ви за съвет или някакъв изпитан 'бабешки' лек за разстройство.
Детето е вече два дни така и предписаното от педиатъра не помага. Пие Смекта и Ентерол, почти нищо не яде, но въпреки това стомахчето му не може да се успокои  Sad

# 1
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз варя сушени кори от нар или давам варен ориз,сок от банан,компот от дренки ако намериш или маслини.

# 2
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз варя сушени кори от нар или давам варен ориз,сок от банан,компот от дренки ако намериш или маслини.
Peaceи  шоколада май позапича

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Пълна диета - картоф, морков, ориз. Никакви мазнини и захар. За шоколада изобщо не съм съгласна, че запича  Naughty Прахчета Хидрасек до 3 на ден и отделно Ентерол сутрин и вечер. Това съвсем скоро го прилагах на дъщеря ми по лекарско предписание, разбира се. Отделно от аптеката купихме Хумана HN, която се дава под формата на мляко или каша. Кори от нар също, както са споменали 2 други мами, както и чай от шипки, но без захар  Peace Ако се сетя за друго ще пиша пак.
Бързо оздравяване ви пожелавам  Praynig

# 4
  • Мнения: 581
Благодаря ви за  съветите!
Сетих се да давам и чай от джоджен и преди малко му направих.
Що се отнася до диетата - той не иска нищо да яде и едва успявам да го накарам да хапне няколко солети. Взела съм и една специална каша на Милупа за стомашни разстройства.

# 5
  • Хасково
  • Мнения: 726
чай от шипки; компот от вишни, дренки; Хип имат специално сокче ORS200 , много подходящо при разтройство.

# 6
  • Мнения: 2 237
Ако имаш дренки,му свари сокче.Последния път на Калина разстройството го спряхме с лечебна Хумана. Peace

# 7
  • Мнения: 234
Хидрасек - прахчета.
А една година на морето баткото ни направи такава беля. Та как се справихме тогава - по съвет на местния лекар - 24 часа никакво ядене, а през пет минути по лъжица от банката Рингер. На втория ден следобяд отидохме на плаж. Оттогава давам рингер при разстройство. Преди време разтварях рехидрин, но мисля, че вече го няма.

# 8
  • Мнения: X
Благодаря ви за  съветите!
Сетих се да давам и чай от джоджен и преди малко му направих.
Що се отнася до диетата - той не иска нищо да яде и едва успявам да го накарам да хапне няколко солети. Взела съм и една специална каша на Милупа за стомашни разстройства.

Точно тази каша на Милупа ни помогна на нас. давай чай от шипка и повече течности за да не се обезводни. В повечето случаи, упоритото разстройство е по-опасно от повръщането. Затова по 1-2 лъжички дори да е само, но през 5 минути му слагай нещичко в устата. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт