НЕ МИ ОСТАНА И КАПКА НАДЕЖДА

  • 869
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здрввейте .
Надявам се че поне при вас ще открия утеха.
Преживях една операция която в крайна сметка ми донесе единствено нещастие.
Оказа се че немога да забременея по нормален начин ,само чрез инвитро.
Нямам никаква информация за документите  и устаналите процедури които се преминават.
Ако имате някаква информация моля ви да ми помогнете.

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Най-важното , е че забременяването е възможно, няма значение, че става само с инвитро. Има доста компетентни момичета от форума, които ще се включат и ще ти помогнат със знания и съвети.

# 2
  • Мнения: 7 718
Ето ТУК   е специализиран форум за АРТ - инсеминации, ин-витро, ИКСИ.
Чети и питай. Успех.

# 3
  • Мнения: 1 950
Знам, че ти е тежко в момента Hug, но факта, че има възможност за забременяване чрез АРТ процедура, трябва да ти даде сили и нови надежди.
Прочети, поинтересувай се и питай конкретни неща. С удоволствие ще ти помогнем Hug

Аз съм след едно неуспешно ИКСИ и въпреки това имам надежда и то много. Laughing
А както се казва в една любима моя история: "Надеждата е най-хубавото нещо на света, а нищо хубаво не умира" Wink

Късмет и дай Боже следващата ти тема бъде по-позитивна  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 261
Мила и на мен така ми казаха след моята операция.Каква ти е по точно диагнозата?Сега ми казаха ,че дори и много малък процент имам шанс по нормално му./Александров,Цветкова и др./
Относно АРТ,и аз се готвя на есен за там.
Атук момичетата са много мили и можеш да питаш и споделиш всичко.Всеки ще ти помогне със савет ако може.
Бъди силна и не се отчайвай!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
Здрввейте .
Надявам се че поне при вас ще открия утеха.
Преживях една операция която в крайна сметка ми донесе единствено нещастие.
Оказа се че немога да забременея по нормален начин ,само чрез инвитро.
Нямам никаква информация за документите  и устаналите процедури които се преминават.
Ако имате някаква информация моля ви да ми помогнете.



Взела ли си повече мнения, от още доктори? Със сигурност ли, че това е последното мнение?

# 6
  • Мнения: 55
Здравей karakachanova Това, че един доктор ти е казал някаква диагноза, не е повод за притеснение. Консултирай се с друг. Винаги има надежда. Аз също като теб някога се бях притеснила, че имам киста - оказа се, че не е повод за притеснение. После ми правиха хиляди манипулации... Оказа се, че стигнах и до инвитро. Смятах, че това ми е последното стъпало, което мога да изкача. Направила съм две инвитра и не съм се отказала. Не спирай да се надяваш и ще успееш! Ако имаш въпроси  или нужда от съвет - винаги ще съм насреща.    Joy

Общи условия

Активация на акаунт