бебешка попара

  • 1 695
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, мами! Искам да ви попитам с колко сухарчета и  колко чай се прави бебешката попара за 7-месечно бебе. Аз понеже не знаех слагах по 3 сухара и вода на око, но бебо никога не го е изяждал. Днес обаче изяде всичко и аз се притесних, защото и без това е "бузан" и страдам че може би съм му разширила стомахчето. Млеко му давам по 170гр. а с 1 зеленчуково пюре замествам хранене, а когато яде супа му давам едно бурканче от детска храна със супа и вътре 1/2 сухар. Моля за съвет относно количеството. Дали според вас моето дете има разширено стомахче? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 082
много зависи от детето-аз и до сега правя попарата с две сухарчета,сиренце колкото кибритена кутийка,но по-тънко и чая на око.супа или ядене от началото до сега ядем по едно пюряно бурканче с едно сухарче,но към него вече имаме кис.мляко или плод.

# 2
  • Мнения: 999
на вашите месеци мими я хапваше с два сухара, и след годинката започнахме с три. но това не зависи от възраста а от това колко яде детето. можеш да пробваш с 2 и ако си е сит до обедното хранене значи и 2 му стигат.

# 3
  • Мнения: 1 382
И аз я правя с два сухара Simple Smile

# 4
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
аз се водя от апетита й.на вашата възраст я правех с два.а сега стри.инацхе сме стигали и с черири сухара.

Общи условия

Активация на акаунт