Онлайн поръчка на храна?

  • 2 078
  • 22
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 269
Любопитно ми е, какъв процент от българките семейства поръчват вечерята си /примерно/ по интернет...
Не са малко сайтовете предлагащи тази услуга: amam.bg, gladen.bg, food.bg и т.н.
Доста пъти ми се е искало да пробвам, но все се отказвам на финала на поръчката. Simple Smile
Според мене тази услуга ни носи само плюсове.
Как мислите вие?
Поръчвали ли сте?
Какво ви е мнението?

ПП: Извинявам се предварително, ако анкетата ви се стори леко глуповата  Embarassed
Поздрави!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не, но бих опитала.
Тази вечер май назря моментът. Flutter

# 2
  • София
  • Мнения: 900
Мноооооого съм доволна от Ам Ам и за в къщи и за офиса!!!!  Peace  chef

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 269
Започвам здравата да се навивам.  Peace
Туко виж съм станала редовен клиент и аз... Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 492
Не, не съм опитвала. Не съм се и сещала даже. Имам тел. на една пицария и на един китайски ресторант, които харесвам и съм се ограничила само с поръчки от там.

# 5
  • Мнения: 4 473
Поръчвала съм нееднократно единствено от amam.bg. Разочарована съм, че любимата ми верига - пицарии Верона спря доставките си до нашият квартал Sad. Последният път поръчката ми пристигна след 1ч и 45 мин  Close, което много ме разочарова. Отделно и въпросът с качеството на ястията - плаващо Tired
Във всички случаи услугата е много удобна. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 718
Доволна съм. Поръчвали сме доста пъти от bgmenu. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 797
 Много пъти съм поръчвала от gladen.bg  , предимно пици, доволна съм, пристигат бързо.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 926
Много пъти сме поръчвали - предимно от gladen.bg. Голямо удобство  Peace

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 269
Взех да огладнявам.   chef

Интересува ме, поръчаната храна топличка ли пристига или се налага да си я притопляме сами?

# 10
  • София
  • Мнения: 771
Поръчвала съм много пъти, но напоследък се отказах, защото не мога да попадна на хубава храна, при това донесена топла. За сега оставам само на KFC, но то е по телефона.

# 11
  • София
  • Мнения: 322
Поръчвала съм много пъти от amam.bg. Напоследък се улавям, че поръчвам само от пица Тукан - много са вкусни.

А по въпроса за времето за доставка - аз винаги поръчвам 2-3 часа по-рано. Така поръчвам за определен час (+/- 15 минути) и досега винаги са били точни, а храната - топла.

# 12
  • Мнения: 3 248
Поръчвали сме в работата, когато сме работили до по-късно (по нета или тел-а).
За вкъщи - по-рядко (само по тел-а). Rolling Eyes
Като цяло сме доволни. Peace

# 13
  • Мнения: 6 892
Поръчвам редовно от Ам ам, много ми е удобно Grinning
Храната понякога пристига топла, понякога не, зависи кога я донесат, а аз не живея много близо да заведенията. И все пак като че ли повечето пъти е топла.

# 14
  • Мнения: 803
Поръчвала съм от амам.бг - като цяло съм доволна.
Храната е пристигала в повечето пъти топла, но и аз съм гледала да поръчвам в ненатоварено време и от място, което е що-годе близо до нас.
Веднъж само се прецаках (ама вината си е моя), защото поръчах нещо от Мачу Пикчу, без преди да съм пробвала менюто там и хич не останах доволна. Confused
Преди да почна да поръчвам храна онлайн, имаше период, в който КФС ми бяха първи приятели Mr. Green
Даже бяхме стигнали в период, в който ме поздравяваха по име Joy
Вече обаче си готвя или ям навън, така че не съм поръчвала от доста време.
Накратко (че много се отнесох): доволна съм bowuu

Общи условия

Активация на акаунт