Несъответствия

  • 6 176
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Жадна съм! Много! А кафето е далече и затова и седя и си бленувам за една цитронада на швепс...и докато си я представям се сетих,че в заглавието на тези напитки няма нищо утоляващо жаждата. Много харесвам рекламите на швепс, но как ви звучи името?!? Шшшшшшввееееееееееееппппппппссссссссс....все едно се пука омекнала автомобилна гума Crazy Mr. Green Направо още повече ми пресъхва устата, никак не звучи освежаващо, да ме прощават от концерна Peace
По същият начин ми действа и табелата над един козметичен салон на Дондуков, казва се "Хаос" Rolling Eyes Може да са много добри, но все си представям как влизам вътре и излизам като разплетена кошница в главата после, пълен хаос Laughing
Та се замислих - сещате ли се за други такива несъответствия между наименованието и продукта или услугата, които стоят зад името?

# 1
  • Мнения: 3 447
Много харесвам рекламите на швепс, но как ви звучи името?!? Шшшшшшввееееееееееееппппппппссссссссс....все едно се пука омекнала автомобилна гума Crazy Mr. Green Направо още повече ми пресъхва устата, никак не звучи освежаващо, да ме прощават от концерна Peace
О, на мен ми звучи точно като отваряне на бутилка и мехурчетата излитат с едно ффсссссс... и определено ми се допива  Crazy Кока-кола пък ми е като звука при наливането на течност върху тракащи кубчета лед...
Ууууу бре, Креми, как ти хрумна тоя швепс бе, сега и на мен ми се допи...  Tired

# 2
  • Мнения: 2 401
Мдаааа, имаше някъде в центъра една рекламна табела  "Заложна къща Титаник"  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 895
А траурна агенция "Зора" как ви звучи Crazy

# 4
  • Мнения: 803
В моя квартал има един фризьорски салон "Бухал". Crazy

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
В Бургас има хранителен магазин "Черепух"  Shocked

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
във варна (а май вече и не само там) има фризьорски салони "на тъмно"

# 7
  • Мнения: 3 447
Имаше някаква софтуерна фирма май... "Микроинтелект"... ама не знам дали е несъответствие  Mr. Green

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
В моя квартал има един фризьорски салон "Бухал". Crazy

 Joy Joy Joy

# 9
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
На "Фантастико" рекламното изречение беше "Магазини за енергия." Сега не знам какво е, но съпругът ми дълго време си беше мислил, че са магазини за електрически чаркове и тем подобни  Wink

# 10
  • Мнения: 7 723
Аз се сещам за рекламата на онова надуваемо легло, дето го рекламират по телешоп.
В рекламата се споменава, че гостите никога няма да искат да си тръгнат.  Mr. Green

# 11
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Аз се сещам за рекламата на онова надуваемо легло, дето го рекламират по телешоп.
В рекламата се споменава, че гостите никога няма да искат да си тръгнат.  Mr. Green
аууууууууууу...ужас!!! Mr. Green
Никога няма да си купя такова!!!

# 12
  • Мнения: 677
В Бургас има хранителен магазин "Черепух"  Shocked
Васил Божков е навлязъл в хранителния бизнес.. Mr. Green

Мдаааа, имаше някъде в центъра една рекламна табела  "Заложна къща Титаник"  Laughing
По-яко от тва и аз не знам да има..

# 13
  • Мнения: 747
Moргата (на Александровска болница) се намира на ул. "Здраве" Confused

# 14
  • Мнения: 41
погребална агенция ВИТА

Общи условия

Активация на акаунт