Търся добър детски психолог в Бургас?

  • 16 301
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 798
Здравейте на всички!Пиша тук защото не знам в другите теми дали ще го про4етат.
Търся добър детски психолог в Бургас, и то по-скоро за да посъветва нас, как да се справяме с малкия. Той е на 3г. и 8м. Не говори. Ходи на детска градина и отделно на логопед. По мнението на специалистите е много интелигентен, но с говоренето имаме проблем. И тъй като трудно се разбираме, и той се изнервя и ние. Той изпада в разни бесове като не може да обясни и предполагам 4е това още пове4е му пре4и да опитва. Ина4е, разбира всичко, изпълнява. Доста е буен, хиперактивен, но също много гушкащ и любвеобилен. Много съм притеснена. Оказа се 4е в градината не е много желан..., а аз си мисля 4е трябва да си е сред деца които си говорят , за да поприхваща по-малко. Затова искам да се консултирам. А и всякакви други специалисти работещи по подобни проблеми ще са ми добре дошли. Благодаря ви предварително.

Последна редакция: чт, 11 яну 2007, 15:10 от Jeni_Madj

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Здравей, защо не погледнеш тук
http://consult.speednetbg.net/
Има възможност да си общувате онлайн.
Иначе нашата ситуация е подобна - детето е на същата възраст, не говори и тн...

# 2
  • Мнения: 410
 Мисля, че трябва да потърсиш д-р Ишкиева. Тя е детски невролог. Хиперактивността е и тяхна грижа. От там тя би те насочила и към психолог, но се съмнявам да има толкова добър специалист в Бургас.

# 3
  • Мнения: 1 434
Др  Ишкиева  е  детски  невролог   в първа поликлиника преглежда
 
 Детски Психолог Ананиева-Център" Май"-823941
 Логопед  Янка Матева  -Център" Май"-823941

пс.някой ако се интересува от личните  тел  може да пиши на лични   bouquet

# 4
  • Мнения: 485
Д-р Ишкиева ще го натъпче с лекарства със съмнителен ефект, така че е по-добре консултация с психолог първо. Освен това е добре да се види дали наистина има хиперактивност.
Пробвай при Ананиева, а логопеда си го продължете.

# 5
  • Мнения: 410
Д-р Ишкиева ще го натъпче с лекарства със съмнителен ефект, така че е по-добре консултация с психолог първо. Освен това е добре да се види дали наистина има хиперактивност.
Пробвай при Ананиева, а логопеда си го продължете.
Няма да го натъпче! За моето хиперактивно дете препоръча психолог и ни даде направление за ЯМР. Оказа се, че си имаме причина за това поведение, но с лекарства не ние тъпкала предварително

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 89
др Ишикиева нищо не разбира, за съжаление е единствения детски невролог в Бургас, за консултация с невролог в София др Калева или Литвиненко.Аз бих те посъветвала и психолог и логопед да търсиш там.

# 7
Аз също те съветвам да се обърнеш към Йорданка Ананиева от център "МаЙ"- много добър специалист е. Съветвам те да се косултираш първо с нея и тогава да пращаш детето на невролог и т.н. Ако тя не е компетентна да се справи с проблема, сама ще те насочи към добър специалист.
Разбира си от работата жената  Peace
Успех  Hug

# 8
  • Мнения: 798
Благодаря ви на всички, за отговорите. Ще пробвам при Ананиева. Мисля все пак  да посетим и невролог. Лекарства нямам намерение да му давам засега. По-скоро ако ни изпрати на някакво изследване, за да видим дали има някаква при4ина за всичко.
Благодаря ви  отново   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт