мъдрец на 25-годишна възраст?

  • 6 523
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
не мога да повярвам, че ми никне мъдрец на тези години! чувала съм, че се появяват към 40-тата година. това при мен аномалия ли е и какво трябва да направя?

# 1
  • Мнения: 1 113
Защо да е аномалия? Мъдрец може да започне да ти никне и на 18 години, на 25 или на повече. А може и въобще да не изникне. Лошото е, че в повечето случаи е много болезнено.

# 2
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
На почти 26г., двата горни мъдреца ми изникнаха на 18г, без проблем, единия долен извадих преди три години, защото нямаше накъде да избие и ме болеше, остоно ми още един долен, който чакам да ме заболи, и да ходя и него да вадя. Преди два дни пък си извадих и единия орен защото се счупи, така че не си никаква аномалия, нормално е да ти избиват мъдреци на тази възраст, но дано не ти създават проблем, че много боли.

# 3
  • Мнения: 1 100
не мога да повярвам, че ми никне мъдрец на тези години! чувала съм, че се появяват към 40-тата година. това при мен аномалия ли е и какво трябва да направя?


Хахахаха  Joy Ми аз още нямам 16, а вече са ми порастнали и двата. На 14 ми изби първият. Споко. ДАже си е късничко, според мен. Зъболекарят малко се изненада, но каза, че акселерацията е виновна.  Wink



О, и мнооого боли като растат. Постянно бях нервна като растяха. Tired

# 4
  • Мнения: 1 485
Как пък да не е възможно,на 25 вече бях дори и с трите извадени,а последния няма да го пипна скоро,т.к с третия зъболекаря се бори45мин,докато го извади!

# 5
  • Мнения: 463
добре, успокоих се   bouquet
приемам, че тук всички сме много мъдри жени и затова така

# 6
  • Мнения: 2 237
На около 17-18 годишна възраст се сдобих с точно три мъдреца ! Четвъртия за щастие не излезе,няма и зародиш.Много боля.Извадих ги всичките година по-късно. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 610
Мойте двата пораснаха на 16, а другите1-2год. по-късно,а мъжа ми го мъчи от една година първия и още не е излязъл.Всичко е индивидуално,ама си боли да му се невиди,представяте ли си какво им е на бебочетата докато им пораснат 20 tooth

# 8
 Simple Smile Ами на 33? И аз това се чудех, но ето, че ми расте. Дори по спомени на моята зъболекарка май е за втори път на същото място Thinking
Това е то - някои помъдряват по-рано, някои по-късно...

# 9
  • Мнения: 2 839
Simple Smile Ами на 33? И аз това се чудех, но ето, че ми расте. Дори по спомени на моята зъболекарка май е за втори път на същото място Thinking
Това е то - някои помъдряват по-рано, някои по-късно...
Да, понякога растат, спират, след някоя година пак се сещат да растат ... Моите също започнаха преди 20г. Сега на 33 съм с 4 израстнали и 3 извадени.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 345
и на мен израстнаха до  20 г. и четирите ама много бързо се развалят

# 11
  • Мнения: 463
и наистина боли, да му се не види.
за пръв път в живота ми ме боли зъб - ужасно е!

# 12
  • Мнения: 1 680
На 30 съм и чакам още 2 да порастнат.

# 13
  • Хасково
  • Мнения: 726
А аз на 32 още нямам мъдреци.

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 11:15 от tony_nm

# 14
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
А аз на 32 още нямам мъдреци.
Аз съм на 27 и още нямам... ама като ви слушам как боли и как си ги вадите #Crazy , не ща и да имам Sad Sick Cry

Общи условия

Активация на акаунт