През колко 4аса....?

  • 484
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Искам да ви попитам през колко 4аса сте давали АМ на беб4етата ви
когато са били на месец и половина?Аз до сега и давах на 3 4аса,но
през деня запо4на да иска да и давам през 2 4аса и рядко издържа до
3-тия 4ас. Опитах се да и увели4а грамовете но тя пак си изяжда нейните
100 грама и другото го уставя.

# 1
  • Мнения: 1 041
По принцип 100-120 мл през 3 часа.Но щом детето яде през 2 часа,храни го през 2 Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 230
По принцип 100-120 мл през 3 часа.Но щом детето яде през 2 часа,храни го през 2 Peace

 Peace

# 3
  • Мнения: 4 621
По принцип давах през три часа, но след като бебето е гладно и иска да хапва през 2 часа, не виждам проблем да се храните така. Също така можеш да увеличиш количеството, ако това което хапва не и е достатъчно Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Води се по детето - то знае най-добре.
Давай колкото иска когато поиска  Peace

# 5
  • Мнения: 46 438
Различно ядеше, понякога през 4 часа, друг път през 2, детето си показва  кога е гладно Peace

# 6
  • Мнения: 1 986
  Дъщеря ми е на месец и половина,и вече яде по 110 гр. през 3.5-4 часа-но ако се случи да огладнее по-рано,давам й тогава Peace

# 7
  • Мнения: 5 103
Води се по детето - то знае най-добре.
Давай колкото иска когато поиска  Peace
Peace

# 8
  • Мнения: 262
Здравей. И аз имах същия "проблем" с моя лакомник. През деня си имаше т.нар. гладни периоди.. Огладняваше през 1,5-2 часа. И все ядеше по малко. Разреших си проблема с увеличаването на количеството като започнах да му давам с биберона на Авент с 2 дупки и така той си изяждаже 130 гр. преди да заспи. А при теб може да е и от коликите ако имате. Ние ядем всеки път когато ни свие коремчето - на принципа клин клин избива.

Общи условия

Активация на акаунт