Хематолог в Пловдив?

  • 25 514
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 037
Моля за координати на добър хематолог в Пловдив! Чувала съм отзиви за д-р Кирова от ВМИ, но не знам нищо повече за нея т.е. телефони, приемни часове.

# 1
  • Мнения: 1 037
Никой ли от Пловдив не може да ми помогне?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Д-р Кирова е добра, но още по- добър е д-р Балтов. Също работи към ДКЦ на ВМИ. Докато работеше към болницаа гледаше намазките на всички по- заплетени случаи.Колегие му разчитаха на него при по- сложни диагнози. Мнението му е миродавно.Има голям опит.  Ако става аъпрос за нещо по- сложно е съветвам да се обърнеш към него. Работи със Здр. каса. График не мога да ти кажа. Обади се на тел във ДКЦ там ще ти го кажат Може да го намериш нател 144. Успех!

# 3
  • Мнения: 959
Хематолог за дете,за възрастен,за какво?

# 4
  • Мнения: 511
добър детски хематолог е др Стоянова в Медикус Алфа.или др Иванова в окръжна болница

# 5
  • Мнения: 1 037
Момичета, благодаря ви за отговорите!
Покрай грипната вълна, която ни налегна от миналата седмица, проблемите ми с анемията останаха на заден план.
Ще се опитам да открия д-р Балтов.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Ако става въпрос за детенцето д-р Стоянова /завеждаща/ или д-р Спасова в Детска онкохематология ВМИ. Там откриха таласемията минор на дъщеря ми. Нямам думи да изкажа колко човечни са всички от отделението. Това са хората, които ти трябват.

Общи условия

Активация на акаунт