Таблетки за отслабване

  • 3 021
  • 7
  •   1
Отговори
Някои да е пробвал Liporeduct?Днес си го купих но главно ме интересува дали подтиска апетита защото това ми трябва на мен моля споделете Praynig Hug

# 1
  • Мнения: 1 035
не ги знам  Rolling Eyes
но днес си взех китайските капсули...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124916.0  -тук има мнения за тях.
успех  Peace

# 2
  • Мнения: 10 758
Айде ново 20.
Еййй ше фалирам с тия отслабващи апове.
Ти що не пита тука, преди да си ги вземеш?Ако не ти подтиска апетита, кво ще ги правиш?

# 3
  • Мнения: 10 758
Я, ма то било като китайските капсули бе, хахаха hahahaСамо дето цветовете на капсулите са различни.Че и по - евтино( 13лв.)


 
"Липоредукт Плюс" е натурален продукт, съчетание от билкови екстракти и ябълков оцет, стимулиращ бързо трайното и здравословно намаляване на телесното тегло. Всяка опаковка "Липоредукт Плюс" съдържа 30 зелени капсули (стандартизиран екстракт от билките ревен, зърнастец, сена и цариче) и 30 бели капсули (ябълков оцет). Сутрин се приема по 1 бяла капсула с повече течност, вечер - по 1 зелена капсула, в продължение най-малко на 3 месеца.
Спомага за регулиране обмяната на веществата, стимулира чревната функция и подпомага храносмилането. Понижава нивото на холестерола и триглицеридите - добра профилактика при хипертония, сърдечни и мозъчни заболявания, диабет, подагра и др.

Ябълковият оцет на прах съдържа най-важните минерални вещества и микроелементи, необходими за здравето: калий, натрий, фосфор, хлор, магнезий, желязо, флуор и др. В състава му влизат и витамини, аминокиселини, ферменти, баластни вещества. Всичко това подпомага изгарянето на натрупаните в тялото мазнини и намалява телесното тегло.

В тази комбинация билковият екстракт и ябълковият оцет взаимно се допълват, като укрепват организма и го предпазват от вредното влияние на свободните радикали. Едновременно с това водят до бързо намаляване на телесното тегло и придобиване на желаната фигура.
 

# 4
  • Мнения: 25
Мъжа ми ги пиеше миналата година, трябваше да се пият поне 3 месеца, а той още на втория се отказа. Не му подтискаха апетита!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Някои да е пробвал Liporeduct?Днес си го купих но главно ме интересува дали подтиска апетита защото това ми трябва на мен моля споделете Praynig Hug

Ash кажи за таблетките, пиеш ли ги, имаш ли странични ефекти като при мамите които пият китайските капсули- сухота в устата, безсъние, виене на свят и....
Ако има ефект от тези таблетки Liporeduct да си купуваме, че тези китайските с този странен емелент FDT който никой не знае какво представлява newsm78 ooooh! А пък и са по-изгодни като цена.
А кой им е производител?

# 6
# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Аз ги пих лятото 2-е опаковки.На мен  лично не ми подтискаха апетита.

Общи условия

Активация на акаунт