Само две думи ... Justin Timberlake ...

  • 1 196
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
 Обожавам го!!! Песните му , начина по който танцува , възхищавам се .. smile3501
Невероятно талантлив е , нечовешки танцува.....
За почитатели ....чуйте "My Love" i ' What Goes Around"  от последния му албум "Future Sex/Love Sounds smile3521

# 1
  • Мнения: 9 990
Срам не срам, на дърти години и аз му се радвам на това момче..... HugЦял ден това си пея днес......под мустак, разбира се Crazy

# 2
  • Мнения: 27 524
Срам не срам, не мога да го понасям. Блед имитатор на Майкъл Джексън, нула излъчване.

# 3
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Срам не срам, не мога да го понасям. Блед имитатор на Майкъл Джексън, нула излъчване.

Тоже.

# 4
  • на село
  • Мнения: 1 028
Доста ми е безличен и ...сладникав. "Захар с шепите" казваше навремето един мой приятел.

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 19:24 от tatyana_77

# 5
  • Мнения: 9 990
Срам не срам, не мога да го понасям. Блед имитатор на Майкъл Джексън, нула излъчване.

Ми аз никога не съм се кефила на М.ДЖ....та не съм го и слушала особено, ма щом казвате-може и да си приличат... newsm78

# 6
  • Мнения: 537
Момчето има мноооого още да се учи. Нещо не му върви в любовта, а и тези мазни песни.... Взе награди за новия албум явно хоратафго харесват. Дъщеря ми на 1,5 год. много го харесва.

# 7
  • Мнения: 1 616
Не съм му дива фенка, но го харесвам. Страхотен танцьор, чаровник.  Абе харно си е момчето! Колкото до музиката - като цяло не я намирам за уникална, но "Cry me a river" ме подлудява! Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 495
Не съм му дива фенка, но го харесвам. Страхотен танцьор, чаровник.  Абе харно си е момчето! Колкото до музиката - като цяло не я намирам за уникална, но "Cry me a river" ме подлудява! Heart Eyes
Все едно че аз съм го написала Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 481
Има излъчване, глас, танцува страхотно... допада ми .

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 19:45 от kiselina

# 10
  • Мнения: 2 550
Лигоч...

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Гадост.

# 12
  • Мнения: 1 002
тя , темета е за феновете , ама ...
много писклив гласец има тоя Джъстин ...иначе танцува добре ..
и да , Cry me a river e най- хубавата му песен

# 13
  • Мнения: 46
Момчето има мноооого още да се учи. Нещо не му върви в любовта, а и тези мазни песни.... Взе награди за новия албум явно хоратафго харесват. Дъщеря ми на 1,5 год. много го харесва.
"Мазни песни"....,всичко друго ок , но как пък го измисли точно това определение... newsm78
"Мазни" мога да окачествя чалгиите , които масово се слушат дори и от дечица на възрастта на дъщеричката ти (за огромно съжаление) ! А пък и за възрастта си момчето е научило толкова много ,колкото някои не успяват и на 50 години...А кво общо имаше и как му вървяло в любовта....?! newsm12
Ясно ми е , че всеки си има мнение и предпочитания , но не бива да се отрича очевидното - момчето е доста талантливо!
Поздрави на малката за добрия избор! newsm03

# 14
  • Мнения: 3 423
ь!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт