Отговори
Здравейте Simple Smile
Бременна съм в пети месец и бих се радвала, ако в тази тема на форума можем заедно да съберем препоръки за добри специалисти, които следят бремеността и раждането.
Аз ходя на прегледи при д-р Власова от МЦ "Св. Пантелеймон" и съм с много добри впечатления от нейното отношение към пациентите, както и от опита й. Не съм сигурна обаче дали има договор с някое болнично заведение за водене на раждания.
Чух добри отзиви за д-р Петър Угрински, ръководещ отделението по "Патологична бременност" във Втора градска болница.
Ще се радвам, ако някой сподели преки впечатления за него, както и за други специалисти.
Предварителни благодарности и успех на всички бъдещи майки:-)

# 1
  • Мнения: 640
д-р Ненов - Шейново. От години вече ходя при него и съм много доволна. За съжаление Шейново нямат договор със Здравната каса за предболнична помощ и всяко посещение се заплаща. Но не съжалявам нито за лев, които съм дала за прегледите  Peace

# 2
  • Мнения: 1 671
Може да погледнеш в Белия списък в Здравния справочник. Там са споменати много такива  Peace .

# 3
  • Мнения: 4 784
Д-р Даскалов, Клиника Торакс в Плавдив. В 9 месец съм, редовно ходим със съпруга ми на прегледите и всеки път си тръгваме доволни от вниманието, което ни оказва доктора.

# 4
  • Мнения: 1 596
Здравейте Simple Smile
Бременна съм в пети месец и бих се радвала, ако в тази тема на форума можем заедно да съберем препоръки за добри специалисти, които следят бремеността и раждането.
Аз ходя на прегледи при д-р Власова от МЦ "Св. Пантелеймон" и съм с много добри впечатления от нейното отношение към пациентите, както и от опита й. Не съм сигурна обаче дали има договор с някое болнично заведение за водене на раждания.
Чух добри отзиви за д-р Петър Угрински, ръководещ отделението по "Патологична бременност" във Втора градска болница.
Ще се радвам, ако някой сподели преки впечатления за него, както и за други специалисти.
Предварителни благодарности и успех на всички бъдещи майки:-)

здравей,ходих около 1- и половина при Власова,преди да забременея.Точно в деня който отидох да и кажа че съм бременна,тя се отнесе толкова просташки с мен,че веднага на минутата я смених с друга.
Плюс това поведението й е на комсомолски секретар от тоталитарно време,което е много дразнещо.
както и да е,няма дяа забравя просташкото и поведение,ако ще и най-добрата да е в тази област.....все пак на първо място сме ХОРА.

# 5
  • Мнения: 104
д-р Ненов - Шейново. От години вече ходя при него и съм много доволна. За съжаление Шейново нямат договор със Здравната каса за предболнична помощ и всяко посещение се заплаща. Но не съжалявам нито за лев, които съм дала за прегледите  Peace
Peace Peace
 Аз съм от Варна но нека да си похваля и моят доктор Simple Smile Казва се доктор Колев, Работи в окръжна болница, и е страхотно внимателен и добър доктор Peace Peace Peace

# 6
  • Мнения: 104
Може да погледнеш в Белия списък в Здравния справочник. Там са споменати много такива  Peace .

Извинете обърках цитата! Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 353
Тази тема не е ли за здравния newsm78.тук

# 8
  • София
  • Мнения: 368
Здравейте момичета. Бих искала горещо да Ви препоръчам д-р Наско Гиздов. Кабинетът му е във Военна болница, мисля че води раждания в "Свети Лазар".Много съм доволна от него, винаги ме е посрещал с внимание и разбиране.Млад е, но вече е изграден специалист и има много пациентки които го предпочитат пред други доктори. Следи цялата ми бременност от самото начало, прие ме лично и сега се радвам на здраво и щастливо бебче.

# 9
  • Мнения: 2 631
Предвид, че живея в провинцията, моето мнение за моя прекрасен лекар няма да ти е от полза... Rolling Eyes

Да, темата си е за Здравния справочник! Peace

# 10
  • Мнения: 724
За Власова не се чуват хич добри отзиви!В Панталимон е др.Благоева изключителен доктор.Аз в 17г.с. и ходя при нея от години.Има договор с Тина Киркова.Пробвай при нея аз съм много доволна.
Леко бремененност Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 34
А аз ще похваля и препоръчам болница Шейново и специално д-р Чалманов!Много внимателен и отличен специалист!
Успех при избора на лекар и леко раждане  Hug

# 12
  • Мнения: 592
А аз съм страшно доволна от Д-р Цветан Ослеков - от Тина Киркова.Страхотен лекар и ЧОВЕК.
Първото си дете родих в МД ,но сега съм хиляди пъти по доволна от Тина Киркова,от обслужването( бях в единичен ВИП ) и най вече от доктора.

Общи условия

Активация на акаунт