Кой фон дьо тен да избера?

  • 8 262
  • 38
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте,
имам нужда от съвет- искам да си взема нов фон дьо тен , аз съм на 22 години и досега съм използвала само анти бактериалния на Манхатан , но вече е остарял все пак от една година го имам а нали козметиката не е много трайна и искам да го сменя, ако имате някакви предложения за фон дьо тен за моята вазраст и кожа очаквам мнения:)btw с нормална кожа съм

# 1
  • Мнения: 23
Аз използвам на Лореал Cashmere Perfect и съм си много доволна от него Simple Smile

# 2
  • Мнения: 14 486
много съм доволна от мейбълин

# 3
  • Мнения: 27 524
Аз използвам на Лореал Cashmere Perfect и съм си много доволна от него Simple Smile

Преди го ползвах, подкрепям положителните отзиви.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравей Simple Smile В момента използвам Happy Light на Bourjois. С фактор 15 е със светлоотразяващи частици. Много е добър Peace

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 18:45 от Rosi79

# 5
  • Мнения: 11 003
Доволна съм от всички ФДТ на Max Factor  Peace

# 6
  • Мнения: 156
Аз ще ти препоръчам на Lumene-Mix It Up!Това е тониращ крем и фдт в едно.Най-добрият фдт,който съм ползвала от среден клас козметика.Цената е 26 лева.Много е хубав,а и ако не искаш голяма покривност,става само с тониращия крем.

# 7
  • Мнения: 5 317
Аз ще ти препоръчам на Lumene-Mix It Up!Това е тониращ крем и фдт в едно.Най-добрият фдт,който съм ползвала от среден клас козметика.Цената е 26 лева.Много е хубав,а и ако не искаш голяма покривност,става само с тониращия крем.
и аз подкрепям.

# 8
  • Мнения: 324
Ползвам на Yves Rochas и съм много доволна Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 5 622

 Много препоръчват Макс Фактор Ейдж реню, но аз не можах да си харесам цвят.  newsm78 А искам да го пробвам   Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 2 414
Новия на Римел Peace

# 12
  • Мнения: 6 958
Аз ползвам фондъотените от Орифлейм, вече 4 години и съм доста доволна   bouquet

# 13
  • Мнения: 12
На мен доста хора ми препоръчват  Revlon Colour stay !
Аз имам впечатления от доста марки , но от средния клас си оставам фенка на L`oreal .
Колкото и пъти да съм си взимала от техните фон дьо тени , винаги съм оставала доволна ...
Използвам трета опаковка на един от последните им Infaliable , е няма такова нещо -  издържа целия ден и има Anti mask effect  , но е  покривен , а ти искаш нещо да не е толкова покривно .
Имам впечатления и от Happy light - Bourgois !
При него най ми харесва това , че има някакви светлоотразяващи частици и придава лек блясък на кожата и тя изглежда по - свежа , даже и когато не си се наспал и въбоще не се чустваш , като краставичка .
Много леки , като консистенция са мусовете фон дьо тени , но на мен те не ми вършат работа , защото си обичам да се гримирам и ми трябва нещо по - покривно , за по - добър ефект .

# 14
  • София
  • Мнения: 186
Аз съм за Clinique

Общи условия

Активация на акаунт