добри новини

  • 1 230
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 873
здравейте!
искам да споделя колко съм щастлива днес-предиу време бях малко мрачна,но доста се притеснявах,понеже имах проблеми с пикочния мехур,завишени стойности на токсоплазмоза,та се разделихме с котката,а и анемия имам,та ми прави проблеми...............болна бях и направо се бях отчаяля,че аз и бебо ще сме ок Sad.но днес бях на консултация и имах възможност да го видя на триизмерния видеозон.в началото на четвъртия месец съм и видях как малкото нещо рита,мята с ръце,върти се,добре му беше Heart Eyes.а и лекарят каза,че всичко му е наред! Praynigта си мисля,че животът е силно нещо и аз след по-малко от 6 месеца ще гушкам малкото си здраво съкровище! Hug
поздрави на всички и леко бременеене на всички,а на мамите с проблеми,кураж  bouquet

# 1
  • Мнения: 492
Много се радвам, че нещата се оправят и ти желая всичко лошо да е останало зад гърба ти и едно здраво бебе   bouquet

# 2
  • Мнения: 864
Това е чудесна новина!Нека лошото да остане зад гърбат ти,и от тук на татък само хубави неща за теб и бебо!!!Леко бременеене и преградки  Hug от нас  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 35 813
Радвам се за теб  Grinning.
Лека бременност и на няма вече поводи за претеснения.

# 4
  • Мнения: 1 382
Пожелавам ти и занапред само хубави неща   bouquet и лятото да се гушкате с бебче Simple Smile

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
искренно се радвам за теб! дано занапред да ти се случват само хубави неща! лека бременност и здраво бебче ти желая!   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 671
Страхотно! Дано нямаш повече проблеми!  Hug

# 7
  • Мнения: 999
радвам се за теб и за бебо.  лека бременност ти желая smile3525

# 8
  • Мнения: 221
Това наИСТИНА Е ЕДНА ЧУДЕСНА НОВИНА!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 067
Супер! Hug

Нека всички проблеми останат зад гърба ти! И пожелавам лека бременност и леко раждане! baby_neutral

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
Много се радвам за теб. Hug И аз имах хиляди проблеми,а и сега имам, но и на мен на триизмерния преди месец ми казаха,че всичко е ок. и сега на прегледите-също.Дано наистина да е така и да се радваме на здрави бебчета, като му дойде времето. Аз също имам котка, но не  съм се изследвала за токсоплазмоза. Ветеринарят ме успокои, че след като цял живот съм гледала котки, няма проблем. И ми даде за пример някаква професорка по ветеринарна медицина, която имала виск титър (не знам дали точно така се казваше) на токсоплазмоза, но имала две съвсем здрави и нормални деца. Важното е да имаш имунитет. Опасно било ако бременна жена тепърва има контакт с котка, но ако е гледала дълги години, нямало проблем. Дано наистина е така. Praynig
Лека бременност! newsm51

# 11
  • Мнения: 990
Браво много хубава новина  Hug! Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче   bouquet

# 12
  • Мнения: 520
Браво, пожелавам ти от сърце да си родиш прекрасно бебче!И на мен така ми тръгна и се наложи да ходя при какви ли не специалисти та мога да си представя през какво си минала ,но от тук нататък всичко ще е наред,аз силно вярвам в това! newsm10

# 13
  • Мнения: 903
Много се радвам, че всичко е ОК при вас и ти пожелавам всичко най- хубаво и леко бременеене Simple Smile

# 14
  • Мнения: 506
Поздравления за хубавите вести. Леко бременеене и успешно раждане.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт