Имате ли идеално чиста фурна?

  • 5 634
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
 ако да-как го постигате?като не готвите или като я лъскате постоянно Crazy

# 1
# 2
  • Мнения: 95
Не. Идеално чиста може да е само фурна/печка, която не се ползва, а аз готвя кажи-речи всеки ден. Това не значи, че е освинена и ме е срам от нея. Просто не е "идеално чиста".

# 3
  • Мнения: 14 489
ooooh!сега ме подсети че не съм я чистила след новогодишната капама. ползвам спрей някакъв, хубаво чисти и не се налага да го ползвам кой знае колко често - 3-4 пъти годишно при положение че много често я ползвам. е не всеки ден, де но поне 4-5 пъти седмично.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Не  Embarassed Чистя я когато стане забележимо мръсна

# 5
  • Мнения: 3 576
Ами не и много ме е срам Embarassed

Външно я чистя като има отпечатъци от пръсти, а вътре не е много мръсна, но е далеч от идеала....

# 6
  • Мнения: 4 380
Не разбира се. И не ме е срам. Laughing Това момиче дето се срамува вероятно предполага че идеално чиста фурна е възможно. newsm78

Освен ако я използваш само за декорация. Wink

# 7
  • Мнения: 1 877
Може,ако се поддържа след всяко ползване,ама отде толкоз време?

# 8
  • Мнения: 4 546
Не разбира се. И не ме е срам. Laughing Това момиче дето се срамува вероятно предполага че идеално чиста фурна е възможно. newsm78

Освен ако я използваш само за декорация. Wink


не не си мисля така  Joy ама е доста мръсна в момента и все "утре" я чистя  Embarassed

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да бе да, идеално чиста, ама друг път...... Embarassed Чистя я веднъж месечно, няма само това да правя, я!  Crazy

# 10
  • Мнения: 3 164
е, олекна ми Mr. Green
моята е нова , та затова ми се иска да е все така лъскава ooooh! уж я почиствам по-често и пак има петна Wink
кой препарат според вас чисти с най-малко усилия Grinning

# 11
  • Мнения: 3 576
Аз съм виждала идеално чиста и то в приятелка, която готви всеки ден.
Ама си има и чистачка за тази работа де Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 1 951
чистя я когато се замърси намазвам я вечертта и след около един час я забърсвам с влажна кърпа

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Нямам  Confused

А и чистенето на фурна ми е по - гадно и от миенето на прозорците даже.

# 14
  • Мнения: 1 449
Това ми е най-омразното задължение в кухнята, затова си купих печка с пиролиза. Е, да, ама първо, не можеш да я пускаш всеки ден. Второ, скарите и стъклата, които са 4 на брой, се чистят  на ръка, така че лъскане пада... Не го правя много често и избягвам да пека без фолио или капак. И пак не покрива представата ми за идеално. Confused

Общи условия

Активация на акаунт