Бучка зад ухото

  • 3 432
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
На Теди зад дясното ухо му се е появила една малка бучка. Твърда е на пипане, при някой пози гледам не се вижда.
Забелязах я като бяхме болни от варицела, помислих за подут лимфен възел, но гледам сега че още си седи.  Не е боледувал от друго в скоро време.  Нямам предположения какво ще да може да е.

Искам да питам евентуално за какви изследвания да настоявам пред личната, да отида подготвена така да се каже, че напоследък се убеждавам, че за всяко оплакване имат готов отговор и бързат да приключат случая тия лекари.

Ако се доверявам на интуицията си не е нещо сериозно. И а дано е така.  Simple Smile Praynig

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 16:01 от SmaRt

# 1
  • Мнения: 511
една приятелка имаше подобен проблем и се наложи операция.не изкам да те плаша но по добре го заведи на хирурк или доктор унг за да си сигурна съвсем.успех

# 2
  • Мнения: 83
Ние сме на 48 дни и имаме същият проблем и скоро май ще ходим на хирург.Още от първият ден го забелязах,но педиатърката каза,че ще се разкара,но то все още си е там.Много ме е страх да не се наложи операция.

# 3
  • Мнения: 380
Преди време моят съпруг също получи така бучка зад ухото не го болеше , но го дразнеше , хирурга  му обясни че е мастно образование не е опасно но се наложи по оперативен път да се премахне, така че е хубаво да се консултирате  и с  хирург,Дано всичко бъде наред успех.

# 4
  • Мнения: 410
Може още да не се е изчистил от Варицелата.
Детето ми имаше бучка на вратлето като беше на 6 м и педито каза, че би било много обезпокоително ако на 6м възраст не можеш да немериш и една бучка. Било съвсем нормално.

# 5
  • Мнения: 3 647
Преди време моят съпруг също получи така бучка зад ухото не го болеше , но го дразнеше , хирурга  му обясни че е мастно образование не е опасно но се наложи по оперативен път да се премахне, така че е хубаво да се консултирате  и с  хирург,Дано всичко бъде наред успех.
аз съм получавала на 3 пъти на едно и също място такива
махат се оперативно
консултирай се със хирург
личните доктори не разбират от всичко все пак

Общи условия

Активация на акаунт