Наем на кола в България

  • 744
  • 8
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 500
Май имаше подобна тема преди, но не мога да я намеря, затова отварям нова.

Моля, да ми препоръчате фирма за наем на коли, от чийто услуги сте останали доволни. Ще си ходим до България пролетта и искаме да наемем кола тип van. Интересувам се най-вече от софийски фирми. Също и, какво е било състоянието на детските столчета за кола, ако сте ползвали, тъй като ще ни трябват - надеждни ли са и имат ли добър вид?

Аз вече търсих в Интернет и няколко фирми ми се струват подходящи, но искам все пак да се допитам до вас, защото нямам опит в наемането на кола (досега тази на баща ми ни беше достатъчна, ама сега с двете хлапета ставаме много  Simple Smile)

Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 714
Наемала съм от Тани Рент, като цени са приемливи, като коли не са кой знае какво. Нито съм предоволна, нито съм недоволна, свършиха работа.
В нета спокойно можеш да ги намериш в гугъла и да ги питаш за условията.

# 2
  • UK
  • Мнения: 500
donna volante , благодаря за препоръката.  Hug Ще погледна тази фирма в Нет-а. Въпреки че има много фирми за наем на коли, повечето не предлагат такива тип van, а на нас по-малка не ни върши работа. Затова съм се 'разтършувала' така усърдно да намеря нещо подходящо, което да не е на убийствена цена.

# 3
  • Мнения: 1 194
милада, не мога да ти помогна, но точно за това си говорихме и ние тази вечер- с двете деца и големите обиколки, които ни очакват, ще трябва да наемем кола, тези на роднините за временно ползване са недостатъчни. Ще следя темата с интерес.  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 021
milada, mariakara,

Мога да ви предложа услугите си. Занимавам се точно с отдаване на коли под наем в София, но мога да съм от помощ и в други градове!

Пишете ми ако искате на лични.

# 5
  • UK
  • Мнения: 500
Форумът е проблематичен през последните дни, но никой ли не е ползвал кола под наем за да ми препоръча фирма?

Маriakara, отсега нататък май ще трябва да наемаме винаги. Аз не виждам друг вариант, особено когато на децата ще им трябват столчета за колата. Хора от България ми казват защо ми била кола, децата сме можели да ги държим на коленете си. Не ми се показват имотиконките, че да си изразя ужаса, възмущението и недоумението от такова изказване! Аз компромис със сигурността на децата си не правя!!!

Прегледах доста сайтове на български фирми и на такива от чужбина. В много от първите не всичко е описано подробно и човек трябва да говори лично с тях за да се уточняват неща, които в няколко изречения са могли да напишат на сайта си. А пък наемите на кола през международна фирма са около 2 пъти по-скъпи от тези на българските. Засега все още събирам информация и не съм се спряла на нищо, но скоро ми се ще да резервирам кола, за да знам че и това е уредено.

mariakara, вие планувате ли да си ходите скоро? Гледам, че твоето малко човече е с около 10-тина дни по-малъкo от моето. Simple Smile))) Аз малко се притеснявам как малкия ще изкара дългите пътувания, които искаме да правим. Баткото е свикнал, но малкото ще е само на 10 месеца.

dessita_i, dokato se opitwah da postna towa ti si me izprewarila. Shte se swyrja s teb blagodaria.  ( Kredor-a ne se zarejda)

# 6
  • Мнения: 253
Здравейте,

Ние през Септ. 2005 ползвахме услугите на на фирма Тани и бяхме доволни. Дори аз от тук запазих  това което искахме.В София ни я докараха на адреса който им казахме, после си я прибраха от Варна. Имахме дори и ПТП на Шипченския проход, реагираха много коректно (по добре от мойте очаквания).Пътувахме 2 възрастни и едно дете на 3.5 години. Колата не беше нова, но в добър вид и състояние. Освен това цените и условията бяха приемливи. Аз малко се притеснявах да си дам данните на кредитна карта за плащането, и те имаха разни опции за други видове плащане.Нямам опит с други фирми, но определено бих ги препоръчала. Успех и приятна ваканция!

# 7
  • UK
  • Мнения: 500
Slavy, много ти благодаря за изчерпателната информация. Аз вече съм свела избора до няколко фирми и в най-скоро време ще резервирам кола. Аз също не мисля да давам данни на кредитната си карта, но пък това значи че ще трябва да нося много пари в брой. Също и ме притеснява ако наистина ни се случи нещо по пътя, но щом казваш, че реагират адекватно, това ме успокоява.  Hug

# 8
  • Мнения: 847
Здравей,
и аз да похваля Тани  Peace!
Наистина са коректни ,цените са пове4е от нормалното ,досега само тях съм ползвала,и не съм имала проблеми.
Както ве4е моми4етата са ти писали ,имат и офис на летището и от там можеш да си вземеш.Хубаво е ако се спреш на тях да се свържеш предваритено да ти запазят кола.
Наистина колите не са от най новите,но са добре поддържани.
Успех
п.с.взимала съм кола и от В.Търново -Европа авто ,също много коректни ,и добри автомобили..на нормална цена..
и да ти препръ4ам да огледаш добре договора за наем,4е ги има всякакви...

Общи условия

Активация на акаунт