Жълти сополи

  • 44 450
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 352
Търсачката нещо не работи. Моля да ме извините, ако е имало подобни теми.
На какво са признак жълти гъсти сополи?
Сина ми /2г.9м./ прави чести хреми, кажи речи през 10-тина дена. Педито ни изписва все едно и също - Коларгол и Пиносол.
2 седмици го лекувах, и от понеделник го пуснах на ясла. Днес пак текна този сопол. Писна ми вече!!!  Sad
 

# 1
  • Мнения: 1 883
За жълти незнам, но зелените са признак за възпалителен процес. Знам , че е хубаво хремата да не се прекъсва с капки , тъй като по този начин организма се изчиства  Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 239
Ние сме по същия начин и утре ще вземем носен секрет, за да сме сигурни,
 че всичко е наред,ако въобще може да с нарече така Rolling Eyes
Сополите са нещо постоянно и напоследък са точно с жълт цвят!
Така че като излезне резултатът ще ти кажа какво се е оказало Wink

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 11:28 от Laty

# 3
  • София
  • Мнения: 1 352
За жълти незнам, но зелените са признак за възпалителен процес. Знам , че е хубаво хремата да не се прекъсва с капки , тъй като по този начин организма се изчиства  Hug
Това че хремата не трябва да се прекъсва с капки честно го чувам за първи път.  Rolling Eyes
А иначе аз знам, че зелените сополи са признак за бактериална инфекция в нослето.
Жълтите обаче?  newsm78 Притесняваме да не е гной и да не стане някой синузит.

Сополите са нещо постоянно и напоследък са точно с жълт цвят!
Така че като излелне резултата ще ти кажа какво се е оказало Wink
Непременно ще чакам да ми кажеш какво е станало.
Благодаря  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 082
Цитат
Притесняваме да не е гной и да не стане някой синузит
да,когато имах синузит ми бяха жълти секретите,но  е възможно и да е бактериална инфекция.промивай често нослето с физ.разтвор

# 5
  • Мнения: 420
    Grinning Чувала съм, че капките за нос повече вредят, отколкото помагат. Пробвай с хомеопатия. Имат чудесни решения за хрема. За да избереш какво трябва да взема е нужно по-подробно описание на симптомите. На пръв поглед ще помогне NUX VOMICA - 9CH. Пробвай с него, ако не стане има други. Вземат се по 5 гранули на всеки час докато настъпи облекчение, обикновено до третия прием има ефект.

# 6
  • София
  • Мнения: 896
Недей да даваш хомеопатични лекарства без консултация с хомеопат. Naughty Освен цвета на сополите отчитат много други неща и мажеш повече да навредиш отколкото да помогнеш. Hug

# 7
  • Мнения: 420
Недей да даваш хомеопатични лекарства без консултация с хомеопат. Naughty Освен цвета на сополите отчитат много други неща и мажеш повече да навредиш отколкото да помогнеш. Hug

Налага се да поясня, че и хомеопатията има лекарства за първа помощ, които се вземат без рецепта. Ако те заболи глава, пиеш аспирин и ако не мине чак тогава тичаш при лекаря.

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Gercho, ти имаш опит за съжаление с каката. Всъщност тя добре ли  вече, беше писала, че физиотерапията при нея и е подействала много добре. Всичко наред ли е с нея?
И при нея не бяха ли май зеленикави сополите newsm78, но при жълетникави сополи, много вероятно да е някоя гадина също. пусни един секрет за всеки случай, ако тези сополи притесняват детенце....

# 9
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
На какво са признак жълти гъсти сополи?
Сина ми /2г.9м./ прави чести хреми, кажи речи през 10-тина дена.

 - Това показва че инфекцията е Бактериална и вероятно се дължи на стафилококи.
 - Ако традиционните методи не помагат, това показва че детето е предразположено към бактериални инфекции и истинското лечение на проблема може да се реши с подходящото за случая индивидуално хомеопатично лекарство.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 352
Gercho, ти имаш опит за съжаление с каката. Всъщност тя добре ли  вече, беше писала, че физиотерапията при нея и е подействала много добре. Всичко наред ли е с нея?
И при нея не бяха ли май зеленикави сополите newsm78, но при жълетникави сополи, много вероятно да е някоя гадина също. пусни един секрет за всеки случай, ако тези сополи притесняват детенце....
Да Лио, имам такъв опит за съжаление и много се надявах поне с малкия да нямам здравословни проблеми от тоя род.
Христина да чукам на дърво тази зима е много много по-добре, правила е само 2 хреми от началото на сезона и ги изкара много леко. Не зная дали е от физиотерапията или просто изрстна т.н. проблем трета сливица /поне такава диагноза беше поставена/.
Що се отнася до изследването за бактерии, аз имам известни резерви. От личен опит и много контакти със УНГ специалисти /свързани с мой здравословни проблеми/  имам впечатления, че този тип инфекции не се лекуват с антибиотик.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 352
Цитат
На какво са признак жълти гъсти сополи?
Сина ми /2г.9м./ прави чести хреми, кажи речи през 10-тина дена.

 - Това показва че инфекцията е Бактериална и вероятно се дължи на стафилококи.
 - Ако традиционните методи не помагат, това показва че детето е предразположено към бактериални инфекции и истинското лечение на проблема може да се реши с подходящото за случая индивидуално хомеопатично лекарство.  Peace

Благодаря за отговора. Ще го имам предвид, ако традиционната медицина не даде резултат.

# 12
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Недей да даваш хомеопатични лекарства без консултация с хомеопат. Naughty Освен цвета на сополите отчитат много други неща и мажеш повече да навредиш отколкото да помогнеш. Hug
Защо ? Нали са напълно безвредни?

# 13
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
Gercho, ти имаш опит за съжаление с каката. Всъщност тя добре ли  вече, беше писала, че физиотерапията при нея и е подействала много добре. Всичко наред ли е с нея?
И при нея не бяха ли май зеленикави сополите newsm78, но при жълетникави сополи, много вероятно да е някоя гадина също. пусни един секрет за всеки случай, ако тези сополи притесняват детенце....
Да Лио, имам такъв опит за съжаление и много се надявах поне с малкия да нямам здравословни проблеми от тоя род.
Христина да чукам на дърво тази зима е много много по-добре, правила е само 2 хреми от началото на сезона и ги изкара много леко. Не зная дали е от физиотерапията или просто изрстна т.н. проблем трета сливица /поне такава диагноза беше поставена/.
Що се отнася до изследването за бактерии, аз имам известни резерви. От личен опит и много контакти със УНГ специалисти /свързани с мой здравословни проблеми/  имам впечатления, че този тип инфекции не се лекуват с антибиотик.
И ние сме със същия проблем Sad
Моля те , сподели каква е тази физиотерапия, и за какво се прилага, къде , как и колко време? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт