Намаления на дънки?

  • 1 448
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Къде има намаления на дънки? Нещо ми се купуват нови дънки, ама не ми се дават много парички... Wink

# 1
  • Мнения: 1 883
Къде има намаления на дънки? Нещо ми се купуват нови дънки, ама не ми се дават много парички... Wink

В БЕНЕТОН -50%

# 2
  • Мнения: 234
В Манго - на мен лично не ми харесаха, не ми стояха добре. Но на теб пък може. Оказаха се ластични - всички модели.  Rolling Eyes  Около 50-70 лева са. Има и джинси. В Пепе Джинс също - но намалението беше по-скоро символично - под 80 и няколко лева нямаше. В Мола има доста намаления, поразгледай.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
В Пепе Джинс също - но намалението беше по-скоро символично - под 80 и няколко лева нямаше.

Да, и аз днес мернах на витрината им на "Графа" намаление - 40 или 50 % и точно това си помислих, че символично ще да е...

За тези, които също преглеждат темата - под колоните на "Графа" има един магазин за дънки, не мога да се сетя името му в момента - в движение мернах, че има намаление - сложили са на отделните модели отделни цени - в рамките на 20-30 лв. Не знам читави ли са, отдавна не съм влизала там, но преди имаше хубави неща.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
В Мола в Тара Новата и Калиопето има 70% намаление-оттам пазарувах дънки тази седмица,но размерите са им кът.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
В Мола в Тара Новата и Калиопето има 70% намаление-оттам пазарувах дънки тази седмица,но размерите са им кът.

В Калиопето малки размери има ли - от рода на 26, 27?

За тези, които също преглеждат темата - под колоните на "Графа" има един магазин за дънки, не мога да се сетя името му в момента - в движение мернах, че има намаление - сложили са на отделните модели отделни цени - в рамките на 20-30 лв. Не знам читави ли са, отдавна не съм влизала там, но преди имаше хубави неща.

Няма нищо интересно, преди малко бях там... Rolling Eyes

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
В Мола в Тара Новата и Калиопето има 70% намаление-оттам пазарувах дънки тази седмица,но размерите са им кът.

В Калиопето малки размери има ли - от рода на 26, 27?

Размерите там бяха в буквената номерация и предимно S бяха останали

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Размерите там бяха в буквената номерация и предимно S бяха останали

Ммм, идеално, ще се възползвам... Grinning
Благодаря ти за инфото   bouquet

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В Дика имаше хубав модел дънки на 40лв бяха и само малки размери като за теб  Peace Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
В Дика имаше хубав модел дънки на 40лв бяха и само малки размери като за теб  Peace Hug

  love001

# 10
  • Мнения: 2 159
В Мола от Тара Новата си взех вчера два чивта дънки  Wink

Общи условия

Активация на акаунт