полипи на дебелото черво при 3г.дете

  • 5 184
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Габи е на 3 години.От юли 2006 година й откриха полипи на дебелото черво.Започна с кръв в изпражненията.Приеха я в Пирогов за ректоскопия.Беше много гадно.Детето се травмира и сега като види доктор реве.Три месеца беше добре сега пак същото.Докторите предлагат нова ректоскопия.Ужаса започва от начало.Моля помогнете.Mamma какво става ствоя случай.Оправихте ли се.

# 1
  • Мнения: 5 525
Здравей , ние също това лято лежахме в Пирогов и правиха на моята дъщеря ректоскопия. Наистина е гадно. При нас полипи не откриха, диагнозата ни беше фисура на ануса следствие на изтъняване на дебелото черво на едно място. Около един месец след това малката пак започна да ака с кръв. И при нас трябваше да се направи нова ректоскопия, но личната ни лекарка предположи че може и да е от алергията на Мария защото вече имаше освен кръв и слуз. Започнахме наново лечение с противоалергични препарати и при нас нещата се оправиха. За съжаление само това мога да напиша. Ако обаче виждаш, че кървенето е много мисля, че пак ще трябва да се обърнеш към детските хирурзи в Пирогов.

# 2
  • Мнения: 95
А не сте ли пробвали други методи на лечение?Потърсете в книгите на Г.Малахов,там има по-лесни начини за изчистване на полипи.Въпрос на гледна точка е все пак,защото повечето са с урина.

# 3
  • Мнения: 2
Ние също имахме алергия към белтъка на кравето мляко.marychery вашата алергия каква беше и ходихте ли на някакъв специалист.С какво лечение се езлекувахте.

# 4
  • Мнения: 5 525
Писах ти на лични.

# 5
  • Мнения: 1 079
Е тези в Пирогов не се научиха и ние акахме кръв и искаха да ни правят ректоскопия но аз не им позволих - започнаха да ме заплашват - вътрешни кръвоизливи и какво ли не накрая ме питаха ами ако се случи нещо какво ще правите пак ще дойдете - това да не ви е магазин Shocked
 Сега ,като чета - фисура на ануса а това оправдава ли ректоскопията ?

 mimi3358 , тези полипи какво ги направиха ?
Интересуват ме много вашите два случая можете да ми пишете на лични ако желаете .

# 6
  • Мнения: 130
Здравейте момичета,
не се плашете толкова от акането на кръв. Аз съм жив пример, жива и здрава на 34 год. Като бебе съм страдала от същотор майка ми каза, че съм имала слуз и кръв по акото. много изследвания в болници и най-накрая са установили, че имам слаби кръвоносни съдове и при напъните по голяма нужда са се пукали. Не се шашкайте толкова много, гледайте децата да се изхождат редовно, за да не получават запек и им давайте тахан сутрин на гладно. Лошо е това, че губят кръв и може да получат анемия- затова следете хемоглобина. Дано всичко да се оправи при мъничетата-толкова са малки, че не заслужават такива глупости...

Общи условия

Активация на акаунт